Organy i osoby sprawujące władze - kontakt

Organy i osoby sprawujace funkcje
imię i nazwisko
funkcja
telefon/ fax
Przemysław Kaźmierczak
Wójt Gminy Przygodzice
062/ 5927722  wew.131
Dariusz Kryś
Sekretarz
062/ 5927722  wew.116
Alicja Marek
Skarbnik Gminy
062/ 5927722  wew.133
Małgorzata Marciniak
Zastępca Skarbnika Gminy
062/ 5927722  wew.138
Księgowość
Irena Bednarczyk
inspektor ds. księgowości budżetowej
062/ 5927722  wew.126
Barbara Witek
inspektor ds. księgowości budżetowej
062/ 5927722  wew.126
Sławomira Sitnik
podinspektor ds. księgowości podatkowej
062/ 5927722  wew.127
Grażyna Harych
inspektor ds. księgowości podatkowej
062/ 5927722  wew.128
Katarzyna Wojciechowska
inspektor ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych
062/ 5927722  wew.114
Robert Czarnojańczyk
podinspektor ds. księgowości budżetowej
062/ 5927722  wew.138
Marta Gąsiorek
podinspektor ds. obsługi kasowej
062/ 5927722  wew.117
Referat Rozwoju Gospodarczego
Lucyna Koczorowska
Kierownik Referatu
062/ 5927722  wew.123
Mariola Kmiecik
inspektor ds. inwestycji i planowania
062/ 5927722  wew.140
Piotr Kryszczak
inspektor ds. projektów finansowych
062/ 5927722  wew.134
Jacek Bera
inspektor ds. gospodarki komunalnej i planowania
062/ 5927722  wew.124
Hieronim Graf
inspektor ds. grupy remontowej i utrzymania dróg
062/ 5927722  wew.144
Hieronim Harych
brygadzista, stolarz: w grupie remontowej
062/ 5927031 
Andrzej Krzyżanek
konserwator
062/ 5927031 
Józef Lizoń
rzemieślnik wykwalifikowany
062/ 5927031
Jacek Wnuk
rzemieślnik wykwalifikowany
062/ 5927031
Florian Maj
rzemieślnik wykwalifikowany
062/ 5927031
Jerzy Piwoń
elektryk
062/ 5927031
Maciej Stawik
malarz
062/ 5927031
Jerzy Blaźniak
stolarz
062/ 5927031
Paweł Szewczyk
rzemieślnik wykwalifikowany
062/ 5927031
Kazimierz Szymczak
kierowca-zaopatrzeniowiec
062/ 5927031
Referat Ochrony Ludności i Spraw Obronnych
Roman Bladziak
Kierownik referatu, Komendant Gminny OSP, specjalista ds. informacji niejawnych i bhp
062/ 5927722  wew.138
Leszek Szubert
Kierownik kancelarii tajnej, specjalista ds. obronnych
062/ 5927722  wew.138
Łukasz Fidelak
kierowca  - operator sprzętu
-
Kazimierz Mazurkiewicz
kierowca  - operator sprzętu
-
Krzysztof Paprocki
kierowca  - operator sprzętu
-
Krzysztof Pawelec
kierowca  - operator sprzętu
-
Henryk Japiński
konserwator OSP
-
samodzielne stanowiska pracy
Małgorzata Błaszczuk
inspektor ds. kadr
062/ 5927722  wew.118
Maria Szukalska
inspektor ds. handlu
062/ 5927722  wew.121
Magdalena Małecka
inspektor ds. gospodarki gruntami i mieniem gminy
062/ 5927722  wew.125
Hanna Szukalska
geodeta gminny
062/ 5927722  wew.125
Donata Bartkowiak
inspektor ds. obsługi Rady Gminy
062/ 5927722  wew.119
Witold Nowak
inspektor ds. ochrony środowiska
062/ 5927722  wew.129
Bogumiła Wczesna
inspektor ds. obsługi sekretariatu
062/ 5927722  wew.111
Marek Duczmal
inspektor ds. gospodarki komunalnej i eksploatacji
062/ 5927722  wew.129
Tomasz Świątek
kierownik centrali telefonicznej i serwerowni
062/ 5927722  wew.139
Zenon Walczak
specjalista ds. sportu i turystyki
062/ 5926373
Stefan Cellmer
specjalista ds. rekreacji, kierowca

Edmund Radziszewski
konserwator "Chaty Regionalnej"
062/ 5927722  wew.141
pracownicy obsługi
Danuta Niziołek
sprzątaczka
062/ 5927722
Maria Kaminska
sprzątaczka
062/ 5927722
Janina Blaźniak
sprzątaczka
062/ 5927722
Urząd Stanu Cywilnego
Damian Kołacki
Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
062/ 5927722  wew.112
Zofia Witek
inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
062/ 5927722  wew.142

Komentarze