Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2025 – dużo luzu, dużo inspiracji

Podczas 5. edycji Festiwalu Podróży i Regionu „Odyseja Antonińska” znów poczułem ten luz i brak spinki, który tak bardzo lubiłem w tym wydarzeniu. Od 7 do 10 sierpnia mogłem posłuchać inspirujących opowieści, spotkać ciekawych ludzi i wziąć udział w praktycznych warsztatach. Na scenie słuchałem m.in. Jakuba Porady i Ryszarda Pawłowskiego, a wieczory mijały przy ognisku, rozmowach i festiwalowej atmosferze bez „gwiazdorzenia”.

Nowy dyrektor GOK już na stanowisku

Robert Kaczmarek oficjalnie zasiadł już w fotelu dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach. Dotychczasowy Przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rekreacji musi tym samym pożegnać się z mandatem radnego w radzie gminy, który wkrótce wygaśnie. Do wyborów pozostało już zbyt mało czasu, aby zarządzić wybory uzupełniające do rady, więc skład rajców już się nie zmieni. Według ordynacji wyborczej "wyborów uzupełniających nie przeprowadza się, jeżeli ich data przypadałaby w okresie 6 miesięcy przed zakończeniem kadencji rad". Nowemu szefowi gminnej kultury życzymy samych dobrych decyzji. 

fot. Krzysztof Kamzol, GOK w Przygodzicach




Komentarze

  1. Choroba Roberta sie pogłębia, sam o sobie pisze i będzie coraz więcej zdjęć, przebije w tym swojego mistrza wójta Rasiaka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak może o sobie pisać i robić sobie zdjęcia jak jest na nich widoczny? Ktoś oszalał

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy nie mieliśmy tak przystojnego Dyrektora :) Super!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie