S11 jeszcze bliżej Gminy Przygodzice. W kolejnym tygodniu podpisanie umowy na ostatni odcinek w naszym regionie
S11 jeszcze bliżej Gminy Przygodzice. W kolejnym tygodniu podpisanie umowy na ostatni odcinek w naszym regionie
post z dnia
przygodzice
s11
To się dzieje! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do podpisania umowy na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S11 – z Przygodzic (Strugi) do Ostrzeszowa (Węzeł "Ostrzeszów Północ". Finalizacja dokumentów planowana jest na 4. tydzień lipca 2025 roku. Będzie to trzeci – po odcinkach Kępno – Ostrzeszów i obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego – fragment S11, który domknie istotny segment trasy w południowej części województwa wielkopolskiego, tak ważny w kontekście komunikacji w naszym regionie, naszej gminie i tak bardzo zmieniający charakter naszych miejscowości.
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
W końcu będzie mógł się wykazać w tym co najlepiej umie, czyli w podpierdalaniu. Pewnie mu się marzy kariera polityczna. Niech staruje, to ludzie chętnie podsumują jego działalność.
OdpowiedzUsuńNo wreszcie :) może jeszcze z Przemkiem i Krzysiem się pożegnać..
OdpowiedzUsuńDobrze napisane "teoretycznie". Zawsze się kimś wysługiwał, bo za wiele nie potrafił. To samo wydawnictwo i wszystko na jedno kopyto. Ciekawe gdzie teraz będą zarabiać na opłatach za łowienie ryb, których nigdy nie wpuszczali! Może teraz się ktoś za to weźmie!
OdpowiedzUsuń