POLECAMY

Przygodzice blog, lub jak kto woli Przygodzice Blogspot to stronka stworzona z myślą o mieszkańcach, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat Gminy Przygodzice i nie tylko. Powstaliśmy dokładnie w listopadzie 2009 roku. Na początku nasze aspiracje sięgały nisko. W miarę upływu czasu rosły, a to wszystko za sprawą głodnych wiedzy mieszkańców gminy. To właśnie Oni są naszym motorem napędowym. Blogiem administruje pomysłodawca - Tomasz Wojciechowski. Stała współpraca: Robert Kaczmarek i Grzegorz Kowalski. 
Co możecie znaleźć na kartach naszego serwisu? Z pewnością będą to bieżące informacje na temat Gminy Przygodzice. Bez głaskania samorządowców, dostrzegając wady i zalety rządzących. Chcemy być obiektywni. Mamy świadomość, że to jest prawie niemożliwe do zrealizowania, dlatego nie silimy się i nie piszemy, że jesteśmy. Nikt nie jest. Oto dowody:


"Dążenie do by­cia obiek­tywnym jest bez sen­su, gdyż obiek­ty­wizm nie is­tnieje. Pot­ra­fimy dzielić się tyl­ko emoc­ja­mi i opi­niami, a nie prawdą" 

@Mr Jinks

"Cza­sem przy­dałoby się każde­mu stanąć po dru­giej stro­nie szy­by obiek­ty­wiz­mu...może wte­dy sa­mooce­na byłaby zu­pełnie inna..."
@Maniulka


"Nawet flądra nie jest bezstronna"

@ Stanisław Jerzy Lec
Przygodzice Blog to także wirtualna galeria naszej malowniczej gminy. A w niej dziesiątki, setki, tysiące ciekawych zdjęć. Fauna i flora, malownicze zakątki gminy Przygodzice. Inwestycje, kolizje i wypadki - to wszystko możecie zobaczyć na albumie Picasa. Oto adres:


Staramy się być na bieżąco z nowinkami technicznymi - dlatego też prowadzimy równocześnie video bloga na serwisie YouTube. Znajdziecie tam ciekawe filmiki, relacje z imprez oraz gminę Przygodzice w mediach. 
Video blog Przygodzic znajdziecie na:


Znajdziecie nas także na Facebooku: wystarczy wpisać "Przygodzice Blogspot". 

Miłego czytania i oglądania! 

PRZESZUKAJ BLOGA

Lepsza strona Gminy Przygodzice

Polecamy!

Uwaga !!!

UWAGA !!!

Witryna NIE JEST oficjalną stroną internetową gminy Przygodzice. Tutaj obowiązują prawa autorskie do zdjęć oraz tekstu! Portal Urzędu Gminy Przygodzice można znaleźć pod adresem


Przygodzice Blogspot to informacje na temat Gminy Przygodzice, relacje z wydarzeń, przygodzickie boćki, turystyka, fotogaleria, filmiki, gmina w mediach - słowem kompendium wiedzy na temat tego, co dzieje się na terenie tej gminy. Zapraszamy!

Naszym celem jest archiwizacja wydarzeń i inwentaryzacja dobytku kulturowego. Działamy od listopada 2009 roku.

------------------------ENG------------------------

Przygodzice Blogspot is a www site, where you can find everything about the commune of Przygodzice - reportings, gallery, tourism and nature. Here you will learn more about storks in Greater Poland (Wielkopolska Region). If you got any question please do not hecitate to send us an e-mail.

------------------------ENG------------------------

Napisz do Nas/Contact Us @t:

przygodziceblogspot@gmail.com

Pamiętaj, aby nie łamać praw autorskich! Wykorzystywanie zdjęć zamieszczonych na wirtualnej galerii Picasa Web tylko za zgodą administratorów strony!

Redakcja serwisu
www.gminaprzygodzice.info

REKLAMA

Archiwum BLOGA

Gdzie nas się czyta :)

free counters

REKLAMA