Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

KWW Rasiaka rusza w teren

Lepiej późno, niż wcale. Komitet Wyborczy Wyborców obecnego wójta gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka zaprezentował swój program, kandydatów oraz cele na kolejną kadencję. "Aby żyło się lepiej" tak brzmi hasło programu, który przeczytać można na odświeżonej stronie internetowej www.krzysztofrasiak.pl. Krzysztof Rasiak sprawował funkcję włodarza gminy podczas mijającej kadencji 2010-2014, wcześniej był członkiem zarządu powiatu ostrowskiego i wicestarostą. Wśród kandydatów na radnych gminnych zobaczyć wiele dobrze znanych postaci, ale także nowe twarze. Poniżej materiały wyborcze, które udało nam się zebrać. 

Bannery wyborcze:
Strona internetowa:


Komentarze

 1. Powodzenia w wyborach Panie Krzysztofie !

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim zestawieniu ja osobiście nie wyobrażam sobie innego wójta niż p. Rasiak

  OdpowiedzUsuń
 3. Przemo do boju wyborczego . Czytając te uczniowskie wypociny szlak trafia . Jedno i to samo powielane 2-3 razy , stąd tyle wody w tych materiałach . Co rasiaki myślą,że ludziska mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem . Demagogia wyborcza .
  Ludziska-wyborcy ,czytając proszę myśleć - proszę pisać w tym miejscu czego nie zrobiono a co obiecywano 4 lata temu.

  ??? proszę spojrzeć w koncert życzeń tego komitetu z 2010 roku tam było oratoryjne popisy a co z tego zostało ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj nikt nie jest idealny- spójrzmy na rywala który w swoim programie pisze o porzuconych przygotowaniach terenów inwestycyjnych (właśnie na ukończeniu) i o rozbudowie szkoły w Przygodzicach o salę widowiskowo-sportową (która trwa) - niech mieszkańcy ocenią, kto co ma do zaoferowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się ktoś podniecił..I kto tutaj jest agresywny? Warto troszkę pomyśleć, że jak się nie ma co do powiedzenia , to się nie komentuje. Program jest szeroki, bo spraw jest mnóstwo, a zapewne co niektórzy nawet tego nie potrafią przetrawić. Gulik skacze..

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla nas K. Rasiak jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie, p. Rasiak to kandydat dla jednej grupy społecznej - rolników. Większość kandydatów na radnych z jego komitetu to jak nie producenci trzody to znów drobiu... Co to ma wspólnego z pracą samorządową? Może jedno i drugie to ciężka ,,orka'', a może bardziej chodzi o żniwa, które można zebrać na terenie gminy i partyjne meetingi? Nie wszyscy w tej gminie są zieloni...

  OdpowiedzUsuń
 8. To niesprawiedliwe stwierdzenie, że to tylko producenci(rolnicy) są na liście KWW Rasiaka. Doliczyłem się dwóch. I w tym komitecie i w drugim jest odpowiednia mieszanka doświadczenia i młodości. Tutaj trzeba być obiektywnym. nie warto wchodzić w personalne rozgrywki i kogoś anonimowo obrażać. Poczekajmy do wyborów i bądźmy rozsądni w swoich ocenach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sami Państwo zobaczcie wpierw Kaczmarka postawili na stołku dyrektorskim, a teraz chcą pozabierać sale wiejskie mieszkańcom - tym którzy mieli bardzo duży wkład ich w ich budowę - bo Kaczmarek wprowadzi kulturę na wieś. Ale, kultura na wsiach jest tylko Pan R.... jej nie dostrzega. Co do wykorzystania potencjału intelektualnego rodziców w zakresie dydaktyki i wychowania w szkołach, to przepraszam za co biorą wypłaty nauczyciele? Przepraszam oni nie maja czasu uczyć naszych dzieci, bo większość musi startować w wyborach z ramienia PSL, bo może komuś nie mogą odmówić?

  OdpowiedzUsuń
 10. A niby Kaźmierczak nie startuje z ramienia PO? Nawet barwy i kolory ulotek są w tym temacie.Nawet nazwa komitetu to sprawa PO. No ale przecież bezpartyjny. Jak obniżono w 2010 wymagania, aby .... mógł być dyrektorem GOK-u( brak wyższego wykształcenia) to jakoś to nie przeszkadzało. Czytanie ze zrozumieniem o "zaborze" sal wiejskich to lekko mówiąc brak argumentów. Chyba imprezka się przedłużyła o dni świąteczne i lekko jeszcze szumi w głowach.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widać długo ekipie Kaźmierczaka zajęło przetrawienie programu wyborczego KWW Rasiaka... Sami nic konkretnego nie zaproponowali to teraz próbują się bezskutecznie do czegoś się przyczepić... Spraw jest wiele i ten program wiele spraw porusza w przeciwieństwie do programu Kaźmierczaka, także proponuję najpierw pomyśleć potem napisać komentarz.
  P.S. Gdzie się podziały pieski Rasiaka w komentarzach zagorzałych fanów Kaźmierczaka ?

  OdpowiedzUsuń
 12. program jest przypisany tylko dla 3% społeczeństwa gm. Przygodzice t.j . tylko ludzi przypisanych do rolnictwa : ,producentów rolnych. typu pasza, rybactwo, hurtownie rolne, itp. , nie dajmy sobie zasypać oczu ładnymi słowami z programie rasiaka . Ten program nie jest dla typowych rolników ciężko pracujących na terenie gm. Przygodzice. Zielona partia PSL którą reprezentuje w powiecie i na terenie gminy p. K Rasiak, i jemu podobni - nie jest zielona wyspą dobrobytu dla tych typowych rolników , nie jest zielona wyspą dla młodych ludzi, którzy uciekają z gminy, bo tu nie ma perspektyw, nie jest dla ojców, mężów którzy masowo wyjechali poza granice RP za pracą - dlaczego ? - bo nie ma perspektyw utrzymania rodziny itp. Nie ma perspektyw dla młodzieży, która ucząc się, nie wraca do swych domów,bo do kogo i czego ? - do babci, emerytów, i pijaczków spod sklepów . Proszę spojrzeć sobie na miejscowości z południowej części gminy - starość, bezrobocie i kolorowe puste medialne Sale Ludowe, w których niejaki Kaczmarek będzie wprowadzał kulturę. Kultura jest w społeczeństwie, bo i była - ale w demagogi wyborczych programów jej nie ma i nie będzie. Kto tą kulturę na terenie gminy ma serwować ? jak ci co powinni, zostali wmanipulowani w kampanię wyborczą. - przykład dyrektorzy miejscowych szkól, nauczyciele itp. i jednak do pracy w kulturze zostaje P. Kaczmarek i GOK . Ci ludzie maja uczyć, uczyć, uczyć , wychowywać nasze dzieci ,wnuki a nie latać po mityngach wyborczych . Logo P. Rasiaka "" my nie mówimy my pracujemy "" proszę spojrzeć na wodny świat programu wyborczego p. Rasiaka .. czytając oczy się same zamykają do snu. I o to chodzi , - usypiać wyborców . Ale nie te czasy, pójdziemy do wyborów z otwartymi oczętami na ""przyszłość,"" a nie kolorowe puste Sale Ludowe,
  OdpowiedzUsuń
 13. Słowa słowa słowa. Wyjazd za granicę to indywidualna sprawa każdego mieszkańca. Tutaj należy miec zastrzeżenia do rządu, a nie samorządu. Na brak argumentów polityka została. Owszem nie ma ludzi krystalicznych,ale znajdźcie takiego, aby wszystkich zadowolić

  OdpowiedzUsuń
 14. ciągle te same osoby piszą te same rzeczy, przyklaskując jednemu bądź drugiemu kandydatowi. Między wierszami można jednak wyczytać kilka trafnych spostrzeżeń. Nam, wyborcom, pozostaje zrobić printyscreeny programów wyborczych i odpowiednio - w zależności, który z Panów zostanie wójtem, odhaczać to, co zostało zrobione. Nie brałabym się za odhaczanie tego, co pozostanie tylko obietnicą - bo tylko szkoda czasu i roboty!

  OdpowiedzUsuń
 15. witam .. czytam te komentarze trafne i nie trafne. więcej mniej wartościowe itp. Ale pokuszę się o stwierdzenie i podsumowanie :
  Na tym ringu wyborczym widzę tylko dwóch przeciwników - Kazmierczak & Rasiak . A funkcja wójta to instytucja tyko wykonawcza - uchwał Rady Gminy. A może należy podsumować poszczególnych radnych którzy to zgodnie z deklaracjami wyborczymi z 2010 roku pracowali - mieli pracować na rzecz Gminy w tym szczególnie na rzecz wyborców w poszczególnych ob. wyborczych . Może na tej stronie nie będziemy walić w wójtów, ale w radnych co grzeją d.... od 4-12 lat i więcej . Może tutaj leży pośrednio przyczyna tych i tylu żalów . Przecież ci radni nie pracują społecznie .
  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem mile zaskoczony poziomem merytorycznym tej dyskusji. Właśnie o takie coś chodziło, a nie obrzucanie się błotem. Każda ze stron ma swoje racje i w ten sposób warto je przekazywać. A nie wyzywać się od piesków etc. Słuszna uwaga ostatniego czytelnika bloga - średnia wieku radnych jest wysoka. Szanowni Państwo macie po prawej stronie sondę - tam możecie zagłosować na swoich radnych (lub nie swoich). Oceńcie ich. To może dać pewien pogląd.

  OdpowiedzUsuń
 17. Racja - dobra rada, aktywni wiekowo, wykształceni radni , to jest koło napędowe samorządu . Niezależni partyjnie, finansowo radny młodszego pokolenia , zawsze spojrzy z innej perspektywy na globalne i lokalne problemy i rozwiązania społeczne . Stare ramole, babcie do kruchty a nie do rady . Radny co chcę sobie dorobić, bez prawa jazdy, auta, i własnej kasy , co będzie robił w Radzie Gminy ?? - spoglądał w kierunku gminnej KASY.

  OdpowiedzUsuń
 18. Rada powinna być wymieszana - młodsi ze świeżym spojrzeniem, a starsi z doświadczeniem. Każdy wnosi wtedy coś istotnego.
  Radny musi być głosem społeczności, która go wybrała, więc powinien rozmawiać z ludźmi. Nie tylko na dożynkach. Musi mieć czas - wg. mnie niektórzy kandydaci nie są w stanie pogodzić bycia radnym z pracą. Ma działać, a nie marudzić, że się nie da albo że nie wie. Poza tym popieram to, co napisano wyżej: niezależność finansowa. Radny tylko po to, by sobie wydeptać ścieżki do korytka to nie radny. Taki radny dla bywania na wiejskich imprezkach, którego jedyna działalność ogranicza się do ,,działalności kulturalnej'', czyli organizowania imprez dla gminnych ,,dygnitarzy'' też niech sobie da spokój. Bycie radnym wcale nie wydaje się łatwe, zwłaszcza jak się ma poukładane i chce się faktycznie zrobić coś dla swojej wioski... Problem w tym jak planować długofalowo - radnym się jest od wyborów, do wyborów. Myślę też, że dobrze, jeśli radnymi zostaliby kandydaci z obu komitetów. Wtedy gmina teoretycznie nie powinna stać się folwarkiem jednego ugrupowania...

  OdpowiedzUsuń
 19. Po zapoznaniu się z kandydatami do Rady Gminy, mam kilka uwag z którymi chciałbym się podzielić.
  1. Jestem za tym, aby ten sam radny był maksymalnie 2 kadencje - co myślicie o tym ? (możemy sami sobie wprowadzić taką zasadę)
  2. Niektórzy kandydaci ukrywają swój wiek - pytam po co ?
  3. Zastanawiam się dlaczego pani Szmaj nie napisała, że pracuje w Szkole w Dębnicy jako nauczyciel - ?
  4. Brakuje również informacji dotyczących zawodu i wykształcenia pana Niziołka.
  4. Nie wiadomo Którym punktem w/w programu chce zajmować się poszczególny kandydat.

  OdpowiedzUsuń
 20. Tomasz Wojciechowski4 listopada 2014 22:14

  Drodzy Blogowicze, jeden z ostatnich komentarzy został usunięty, gdyż naruszał dobre imię urzędnika publicznego. Na wyraźną prośbę, zgodnie z prawem, byłem zmuszony usunąć opinię Anonimowego blogowicza. Podobnie będę robił w kolejnymi, w których pojawi się nazwisko zainteresowanego. Proszę to uszanować. Redaktor Wojciechowski.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Wojciechowski, nie kłamiemy - nie pojawiło się nazwisko tylko pierwsza litera nazwiska, a to zasadnicza różnica - nie trzeba takich komentarzy kasować. Się przyznaj Pan, że kasujesz niewygodne komentarze skierowane pod obecną władzę i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 22. Do Pana Ryszarda!
  INTELIGENCJĄ PAN NIE BŁYSZCZY.NIECH PAN ZAPOZNA SIE DOKŁADNIE Z REGULAMINEM A POTEM PRAWI UWAGI REDAKTOROWI.TROCHE KULTURY.

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie wyobrażam sobie innego Wójta niż Pan Rasiak. Wykształcony, inteligentny,błyskotliwy ,mądry w swoich poczynaniach a przede wszystkim swoboda i lekkość wypowiadania sie co na tym stanowisku jest bardzo ważne.....tego niestety zdecydowanie brakuje kandydatowi na Wójta nr.2.

  OdpowiedzUsuń
 24. ogólnie nie znam osobiście kandydatów na radnych z żadnego ugrupowania, więc o nikim nic nie mogę powiedzieć, ale zgodzę się z tym, co napisano wyżej - że przy programie p. Rasiaka nie wiadomo czym się mają zajmować poszczególni radni. Zwłaszcza, że ten program jest bardzo szeroki i w pewnych momentach wg mnie na wyrost. Po co ubierać w jakieś wirtualne programy to, co po prostu zrobić trzeba - np. współpraca ze strażą pożarną? Albo organizacja grup wolontariuszy - jakby już nie było czego wymyśleć. Dalej: ,,program szkoła naszych oczekiwań'': monitorowanie i ankietowanie oczekiwań uczniow itd: czy tu chodzi o jakąś formę donosicielstwa? Gmina niech wypełnia swoje obowiązki organu prowadzącego, niech daje kase na sale gimnastyczne i boiska,a nie na szpiclowanie!

  Program p.Kaźmierczaka nie jest ujęty aż tak szeroko, warto, by kandydat co nieco doprecyzował. Z drugiej strony tu radni szerzej pokazują co oni sami chcieliby robić w swoich miejscowościach. Co prawda jak narazie tylko kilku. Reszta jakoś się nie kwapi, a ja czekam, co zaprezentuje kandydatka z mojego okręgu.

  OdpowiedzUsuń
 25. Coś słabo się prezentują komitety jeśli chodzi o terminy spotkań. Były już gdzieś? Albo będą? Cisza jakaś..

  OdpowiedzUsuń
 26. Przeczytalismy usunięty komentarz i skoro to zostało usunięte to wiele innych też powinno mieć wyjazd. A lekkość wypowiedzi to nadaje się do Warszawy, tutaj potrzebujemy kogoś kto zawsze był spolecznikiem i chce pomagać mieszkańcom.

  OdpowiedzUsuń
 27. Myślę, że akurat chęci pomocy mieszkańcom wójtowi Rasiakowi nie brakuje, wiele inicjatyw w przeszłości zrealizował. Wątpliwości mam co do Pana Kaźmierczaka, który delikatnie mówiąc przez ostatnie lata był jakby nieobecny i o jakiś ciekawych inicjatywach nie było słychać... Teraz przed wyborami aktywność Pana Kaźmierczaka wzrosła, ciekawe... Ludzie na szczęście nie dają się nabrać na wzmożoną aktywność tylko kilka tygodni przed wyborami...

  OdpowiedzUsuń
 28. Szkoda tylko ze to od Rasiaka mieszkańcy latami czekają na pomoc i zainteresowani wiedzą o co chodzi. Bez przykładu bo grozi usunięciem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 29. - no i się coś wartościowego ruszyło . Wyborcy i nie tylko oni , zaczynają żyć- czytać, analizować , rozróżniać , oceniać lanie wody a min. realności w komitetach i ich planach na 4 lata..
  - uważam, że zamiast tradycyjnych zebrań, gdzie się tylko dziękuje wójtowi, a za to,że miesięcznie zarabia około 15.000 zł ., i mówi do podpitych w części p.s wyborców >>>> tylko prawdziwa konfrontacja - DEBATA Rasiak & Kazmierczak . Debata na argumenty, prawdę, a nie wirtualne sprawy historyczne . I zobaczymy który odważy się stanąć na ubitej gminnej ziemi .
  - co to znaczy redaktorku CENZURA - ktoś/ a jest ich mnogo / z tego komitetu KR, przypomniał sobie czasy cenzora rodem z PRL ? Teraz redaktor W ma dylemat : skasować stronę ? , cenzurować komentarze ? / ale nie zawsze idzie /, dyscyplinować ?
  może straszyć / ale czym - policjantem ? oni i tak wystraszeni po publikacji NIK, i ustawowo uciekają od polityki.
  A może schlebiać jednym i drugim ? . A wypowiedzi w miarę merytoryczne , tematyczne i nie bardzo przychylne dla KR i jego świty. ? co robić ? jakiemu Pany służyć - OT dylemat .

  co to znaczy osoba publiczna sobie zażyczyła ?
  -

  OdpowiedzUsuń
 30. Chyba się kolega przedmówca trochę zagalopował... Pisanie nieprawdziwych informacji kolega wie czym grozi i kolega wie o jakich informacjach mówię...

  Po stylu pisania bardzo łatwo można wywnioskować (notabene styl taki sam jak we wcześniejszych kolegi anonimowych komentarzach), że kolega bardzo blisko Pana Kaźmierczaka. Ja proponuje imię i nazwisko niech kolega poda bo ja się domyślam ale nie wszyscy się domyślają a wielu zdziwiłoby się jak koledze blisko do Pana Kaźmierczaka. Skoro kolega przedmówca tak blisko Pana Kaźmierczaka to może mi kolega powie kto pieski Rasiaka wymyślił ? Niezmiernie ciekawy jestem...

  OdpowiedzUsuń
 31. Tomasz Wojciechowski5 listopada 2014 09:19

  Do Pana Ryszarda i jemu podobnych: jeśli ktokolwiek nie życzy sobie komentarzy z jego imieniem i nazwiskiem, bądź informacjami, które mogłyby w sposób oczywisty identyfikować tożsamość proszę poinformować mnie o tym pisząc oficjalnego maila na adres: przygodziceblogspot@gmail.com, a będę zmuszony je wszystkie usunąć. Taki mam obowiązek. To normalna droga, którą poszedł zainteresowany urzędnik.

  OdpowiedzUsuń
 32. wartościowa informacja redaktora TW.. jakaś dyscyplina jest wskazana .

  OdpowiedzUsuń
 33. anonimowy- dla anonimowego .
  1. jaki kolega - PAN
  2. panowie KR, czy PK są mi obojętni w tym wyścigu do intratnego stanowiska
  3 blisko - coraz bliżej . Blisko dla PK to jest jego żona i kilka tysięcy przyjaciół , znajomych, rodziny i wyborców gminy, A Ja proszę mi dać wiarę daleko.
  4. coś pani/n udaje ,że coś wie, domyśla się ? - chorobliwa to demagogia
  5 jakie pieski ?
  6. jakie nieprawdziwe dane - informacje ? chorobliwa demagogia .
  7. jaki styl pisania ? pisze bo mam prawo jak inni
  8 . anonimowy ? mam do tego prawo

  kończę bo szkoda mi czasu

  Jedynym do dyscyplinowania komentarzy jest red. TW. a on jakoś nie widzi potrzeby . I chwała Mu za to, bo to jest demokracja wolnych mediów.


  OdpowiedzUsuń
 34. Do przedmówcy jednym słowem: żal... Nawet ten poprzedni komentarz umoczony w stylu jednej i tej samej osoby blisko związanej z Panem Kaźmierczakiem, żeby się koledze PANU ta chorobliwa demagogia czkawką nie odbiła...

  OdpowiedzUsuń
 35. panie redaktorze, wiadomo coś o spotkaniach wyborczych/debatach itp? Ma pan jakąś informację?

  OdpowiedzUsuń
 36. Tak wiadomo, właśnie otrzymałem maila w tej sprawie. Oto jego treść.
  "Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Rasiaka zaprasza wszystkich mieszkańców Przygodzic na otwarte spotkanie przedwyborcze, które odbędzie się w sobotę, 8 listopada, o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej dyskusji. Zależy nam na Państwa obecności"

  OdpowiedzUsuń
 37. Dlaczego Pan Kaźmierczak uaktywnił sie dopiero przed wyborami a gdzie był przez ostatnie lata, co robił???? ..............nic ..........a teraz bieg po władzę:-) ha, ha, ha

  OdpowiedzUsuń
 38. Dlaczego Pan Kaźmierczak uaktywnił się dopiero teraz ???a gdzie był przez ostatnie lata,co robił?................nic.............a teraz bieg po władzę:-)ha, ha, ha

  OdpowiedzUsuń
 39. Kampania tak wszystkich pochłonęła, że zapomnieli o bardzo ważnej rzeczy - ile to wszystko kosztuje ?
  Wiem, że to pieniądze Komitetów. Każdy kandydat na wójta przedstawił program i swoich kandydatów na radnych, to po co każdy kandydat na radnego powiela informacje z programu i tworzy kolejne ulotki. Banery fajna sprawa, ale po co aż tyle ? Wydaje się, że KWW Rasiaka wzoruje się na kandydacie na prezydenta Ostrowa panu Urbaniaku. Przecież nasze miejscowości i okręgi są tak małe, że wszyscy się znają, a zwłaszcza znani są kandydaci na wójta. Czy nie lepiej by było, aby czynami reklamowali się kandydaci na wójta np. poprzez pomoc charytatywną. Jest tyle osób chorych, bezrobotnych - zwłaszcza młodych ludzi, na których te kolorowe ulotki i banery działają wręcz odwrotnie, bo w programach jak zawsze wspomina się o pomocy i na tym to się kończy.

  OdpowiedzUsuń
 40. Wydaję mi się, że porównanie do prezydenta Urbaniaka jest niezbyt trafione, prezydent Urbaniak wisi dosłownie wszędzie a banerów u nas w gminie jest akurat tyle, że moim zdaniem będą skutecznie przypominać, że są wybory a przecież ważne jest, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w wyborach. Ulotki, ulotkami, jak dla mnie jest to jakaś forma rozliczenia się radnych i wójta z wyborcami z 4 ostatnich lat i przedstawienia nowych pomysłów i nie za bardzo widzę tutaj inną drogę bo wiele osób zwłaszcza starszych nie korzysta z komputera i nie zagląda niestety na spotkania przedwyborcze, mi też przyznam się szczerze nie chce się wybrać na spotkanie przedwyborcze ale na wybory na pewno się wybieram.

  OdpowiedzUsuń
 41. Głosuję na Pana Rasiaka ponieważ ma konkretny plan co do naszej gminy, jest mądry i inteligentny a nie pieniacz...

  OdpowiedzUsuń
 42. do przed przed ostatniego anonimowego - warto chodzić na spotkania przedwyborcze. słuchać oferentów czyli kandydatów na radnych i wójtów. Warto tez rozliczać radnych i wójta z pracy za 4 lata Da się wyczuć ,że na odbytych spotkaniach wyborczych następuje widoczny przełom, na rzecz Kazmierczaka . Na przykład , w Smardowie, Kazmerczak tak zainteresował swoja obecnością wyborców, że w zebraniu wyborczym Kazmierczaka wzieli udział nawet nie proszeni przedstawicele KWW Rasiaka . Mało tego , Kazmierczak tak ciekawe wyjaśnił spektakularne zadłużenie gminy przez obecnego Wojta i notabene również RADE GMNIY że , na koniec jedna z lokalnych radnych z obozu panującego, z wypiekami na twarzy , rzuciła sie w ramiona Kazmierczaka na środku szali - i pewnie dziękowała i dziękowała , bo co innego ?? asekuracja ??. Widocznie wbrew wcześniejszym pozorom , została jedna przekonana do racji Pana Przemysława Kazmierczaka . Przełom widoczny , czy ktoś zaprzeczy - komentarz zbędny .

  OdpowiedzUsuń
 43. Tak. Oczywiście. Jakoś tam byłem i Kaźmierczak został ośmieszony. Widocznie byliśmy na innym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 44. Oczywiście, że na innym! W Przygodzicach ludzi Kaźmierczaka tak ośmieszono, że nie da się tego opisać. Na stojąco klaskały również osoby, które kiedyś były blisko Kaźmierczaka. Ludzie widzą poziom tych spotkań oraz poziom wypowiedzi i pokazują wszędzie, że to Rasiak jest górą.

  OdpowiedzUsuń
 45. bla.bla,bal lanie wody a fakty są faktami . Dzisiaj ludziska się szybko przemieszczają, nagrywają itp. więc lanie wody wyszło z mody . I u tego Pana Rasiaka nie jest tak z góreczki na tych terenowych popisach. Palityka 30 min. gadulstwo , na proste spójne pytanko,o już czas przeszły. Lepiej już P. K słuchają na spotkaniach KGW jak rzępoli na akordeonie .

  OdpowiedzUsuń
 46. Szanowny Panie Rasiak spokojnie do niedzieli ! ma Pan przewagę ! gazetka to wypociny redaktorka.

  OdpowiedzUsuń
 47. Pan Rasiak może i jest ok, ale ten jego komitet wyborczy... Ile można słuchać przechwałek pani Wojtasiak, która przypisuje sobie mnóstwo czyichś zasług. Większość z jej zasług, które wypisuje, to zasługi dyrektor szkoły w Wysocku. Co ona miała wspólnego z budową przedszkola? Kanalizacja i remont ulicy Ostrowskiej? No w końcu. Przez tyle lat była radną, a nie potrafiła załatwić remontu najgorzej wyglądającej ulicy w Wysocku. Ta ulica tak wyglądała, że nie było już możliwości, by jej nie remontować. Ten jej "prywatny" ogród japoński, z którego nikt nie może korzystać? Boisko, na którym nie można grać? Dla kogo to jest, skoro nikt, nawet mieszkańcy, nie mogą skorzystać? Gdzie te częśćiej jeżdżace autobusy, o których tak pisała w każdej kampanii wyborczej? W tej już nie pisze, więc chyba zrezygnowała...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie