Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

"Muzyczny Koniec Lata" - podsumowanie

Jak doskonale wszyscy wiemy 24 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach odbyła się impreza o nazwie "Muzyczny Koniec Lata". Zorganizowali ją młodzi ludzie młodym ludziom. Wiele razy organizatorzy nawoływali do tego, aby przyjść i ich nie zawieść - już dziś można powiedzieć, że przygodzicka młodzież nie zawiodła. Należą Wam się duże brawa!
Pomimo kilku incydentów na początku - na szczęście nie związanych z tą imprezą - "Muzyczny Koniec Lata" w GOK-u można zaliczyć do udanych. Na początku trochę baliśmy się o to, że przyjdzie mało młodych ludzi - nasze obawy jednak były bezpodstawne. Po zliczeniu wszystkich sprzedanych biletów wyszło nam, że tego wieczora odwiedziło nas 250 osób. Mając na uwadzę garstkę ludzi, którzy weszli "poza kolejką" lub po prostu zostali wpuszczeni w inny sposób oszacowaliśmy, że było nas około 280. 

To dowód na to, że młodzież w Przygodzicach potrafi się bawić! 

To pierwsza tego typu impreza w okolicy. Uczymy się na błędach. Niestety magik Jacek "Morano" Morawski nie spełnił oczekiwań publiczności stąd nasza decyzja, że takich elementów już nie będzie. 

Według nas występ Filipa Szkudlarka i jego zespołu bluesowo-rockowego można uznać za największe wydarzenie tego wieczoru. Muzycy naprawdę dali radę pod każdym względem. Jest duże prawdopodobieństwo, że tych artystów zobaczymy jeszcze na scenie naszych imprez. 

DJ Wojtas to marka, której nie powinniśmy Wam przedstawiać. Porwał tłumy i tyle. W momencie, kiedy zasiadł za sterami sala wypełniła się po brzegi. Ten chłopak na 100 procent jeszcze zawita na lokalnej scenie i my postaramy się go promować jak tylko będziemy mogli. Możliwe, że spotkamy się z nim już w listopadzie.

Ta impreza to już jednak kawałek historii. Będzie ją można z sentymentem (już wkrótce) podziwiać na zdjęciach i filmikach. 

Jeszcze raz dziękujemy za liczne przybycie. To dzięki Wam nasza inicjatywa mogła się udać.

Chcielibyśmy także podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Bez nich po prostu to wydarzenie nie miałoby miejsca. To oni zostali do końca i posprzątali ten cały "bajzel" :) . Nie będziemy wymieniać z nazwiska. Kto pomogał, ten wie.

Czekamy na Wasze opinie i propozycje:)))

Pozdrawiamy
Organizatorzy 
"Młodzież-Przyszłość"

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie