Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Nowa odsłona parafialnej witryny [LINK]

Po kilku miesiącach wytężonej pracy już jest - mowa o nowej stronie Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Przygodzicach. Serwis jest bardziej przejrzysty i odpowiada na nowe trendy. Znajdziemy w nim m.in. aktualności związane z funkcjonowaniem przygodzickiej parafii, jej historię oraz wszystkie potrzebne informacje. Nowością jest z pewnością widok wnętrza kościoła w technologii 3D. O tworzeniu tej strony rozmawialiśmy z autorem oprawy graficznej Krzysztofem Kamzolem. Witryna dostępna pod adresem: http://www.parafiaprzygodzice.pl/"Pierwotnie strona miała posiadać jasny i czytelny interfejs. Strona skierowana jest do bardzo szerokiej grupy odbiorców a zatem musi odpowiadać każdemu - tłumaczy Krzysztof Kamzol.

- Pierwszy projekt był bardzo podobny do obecnego jednak wersja systemu CMS została finalnie zmieniona na nowszą i wprowadziłem kilka zmian ze względu na kompatybilność. Układ treści został dostosowany tak, aby jego zmiana była szybka i prosta. A zatem większość istotnych informacji przedstawiona jest na pierwszej, głównej stronie w dziale aktualności. Tak samo ogłoszenia i intencje mszalne znajdują się w jednym dziale aby usprawnić wyszukiwanie informacji. 

- W planach jest dodanie modułu, pozwalającego na wpisywanie opinii oraz komentarzy pod wskzanym działem. Całość została skrupulatnie sprawdzona przez ks. Proboszcza. Mam nadzieję, że witryna bedzie długo służyć mieszkańcom miasteczka oraz gościom ze sasiednich gmin czy powiatów. Serdecznie zapraszam do odwiedzin i dzielenia się adresem strony aby wieść o niej dotarła do jak najliczniejszej grupy odbiorców". 
Komentarze

  1. Piękne!!! Nie ma co ukrywać! Szkoda, że Parafia p.w. św. Józefa w Jankowie Przygodzkim nie ma STRONY INTERNETOWEJ!!!! Można by w końcu dowiedzieć się, co w parafii się dzieje!~Mimo takiego obowiązku kanonicznego- brak jest OGŁOSZEŃ DUSZPASTERSKICH, a z komunikatów ustnych??? ks. proboszcza- mało co można zrozumieć! Ludzie starsi przyjeżdżają "specjalnie" autobusem, żeby przeczytać aktualne ogłoszenia- A TU P U S T O!!!! WIELKA SZKODA!!! Ale ks. proboszcz - wie co czyta, czy mówi, reszta - nie musi - widocznie wiedzieć!!????

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie