Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

Nawet zziebnięte palce im nie straszne [FOTO]

fot. R.Kaczmarek
Wielu z Was "dało czadu", niektórzy przełamali lody, ale wszyscy jak jeden mąż pokazali, że zima wcale nie musi być taka zła. Dostaliśmy od Was te oto zgłoszenia na tegoroczną edycję zimowego konkursu fotograficznego. Zobaczcie sobie, co wypstrykała konkurencja, a my zajrzymy za niedługo w głębię Waszego umysłu i zdecydujemy, który pomysł na fotografię do nas dotarł i wywarł najbardziej pozytywne wrażenia. Cieszymy się, że po aparaty sięgnęli (wreszcie!) uczniowie z Wysocka Małego :) Jeśli w galerii nie ma Waszych zdjęć, to znaczy że nie doszły do nas maile. Prosimy o kontakt, adres znacie :) Zdolną mamy młodzież (i nie tylko) w naszej gminie!UWAGA !!!
Zasada jest taka: zakładam, że autorzy zdjęć pamiętają, które zrobili, więc nie podaję nazwisk i tytułów. Podpatrzcie konkurencję :)Komentarze

 1. Nie można zobaczyć zdjęć ... w żadnym z podanych linków ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Proponuję zaktualizować wersję przeglądarki bądź wersję flasha. U administratora galerię widać, linki też działają na dwóch różnych przeglądarkach. Czyli można :)

  Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie odnajduje wgl.stron...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mogę pięknie oglądać, pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 5. KIEDY OGŁOSZENIE WYNIKÓW ?? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Naginamy trochę regulamin, ale pochorowała nam się część jury. Bez niektórych osób nie możemy oceniać Waszych prac. Myślę, że w ciągu tygodnia to zrobimy :)

  Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy będzie ogłoszenie wyników ?

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie