Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Wspaniała zabawa niosąca pomoc Pauli i Oli za nami. Teraz czas na Mikołajki:)

W imieniu Pauli i Oli, wspaniałych gimnazjalistek z Przygodzic dziękujemy wszystkim za okazanie wielkich serc, na sobotniej zabawie. Obsługa i Koło Gospodyń Wiejskich spisali się na medal. Zespół "Balaton" i oświetlenie firmy "Sound Aspect" to pełen profesjonalizm! Już od dzisiaj odliczamy dni do kolejnej imprezy charytatywnej - "Mikołajek" i koncertu wielkich gwiazd.

 Sala w przygodzickim GOK-u pękała w szwach. Na zabawie bawiło się 230 osób!


Jednak to wszystko nie wyglądałoby tak, gdyby nie wielkie serce ze strony organizatorów, pań z Koła Gospodyń Wiejskich i obsługi. Wszyscy tworzyli wspaniały zespół:)
Dzięki hojnym i bardzo przyjaznym mieszkańcom, instytucjom oraz firmom udało się zebrać ponad 200 nagród oraz przekazać je w loterii fantowej. Dziękujemy:). Dodatkowo jedna z firm przekazała na aukcję tort, który za bardzo dobrą cenę trafił do nowych właścicieli:) 
były też torty dla wszystkich gości:)
Zabawa trwała do późnych godzi nocnych:)). W imieniu Pauli i Oli wszystkim bardzo dziękujemy:)


Już teraz bardzo zapraszamy wszystkich na charytatywne Mikołajki:). Takich atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy pewnie się nie spodziewacie. Ważne, abyście licytowali w tym dniu wspaniałe przedmioty na aukcjach:) Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Robimy to wszystko dla naszych wspaniałych dziewczyn "Pauli i Oli", uczennic przygodzickiego gimnazjum:). Takich Mikołajek w Przygodzicach jeszcze nie było:). Oprócz występów lokalnych artystów, od godz. 18.00 rozpoczynamy koncert dwóch mega gwiazd. Najpierw wystąpi NORBI , który znany jest głównie z takich utworów jak "Kobiety są gorące", czy "Wiem, że Ciebie chcę", a następnie przebojowy ŁUKASH. Tutaj największym hitem artysty jest utwór "Chciałbym Ci powiedzieć". Wstęp wolny! Zapraszamy!!!

Komentarze

  1. Panie Robercie, Pan się marnuje. Z takim podejściem i pomysłami to zajdzie Pan daleko. Wspaniała zabawa. Dziękujemy i czekamy na 8 grudnia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawo Robert. Mam pytanko czy za udział w Mikołajkach będzie pobierana jakaś opłata?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie