Najnowszy post

Podstawówka w Przygodzicach z przypadkiem COVID-19

15 października dyrektor szkoły podstawowej w Przygodzicach otrzymała informację o tym, że jedna z pracownic została zarażona COVID-19. Momentalnie wdrożono procedurę izolacji dzieci oraz nauczycieli, którzy mieli styczność z chorą. Od dziś, tj. 16 października 5 klas (nie 6, jak informowałem wczoraj na facebooku) szkoły podstawowej zostanie na jakiś czas w domach. Będzie się uczyć zdalnie, co oczywiście nie jest kwarantanną w sensie prawnym, ale pewną formą izolacji. 
Uczniowie zostają zatem profilaktycznie w domu. Podobnie jest z nauczycielami, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażoną nauczycielką. Oni też będą pracować zdalnie. 
Najważniejsza kwestia: KWARANTANNA
Dziś lub jutro rodzice dzieci oraz nauczyciele, którzy mieli kontakt bezpośredni z zarażoną COVID-em nauczycielką powinni otrzymać od sanepidu informację o potrzebie izolacji na kwarantannie. To sanepid decyduje o tym.
Chaos informacyjny
Od wczoraj otrzymuję lawinę pytań i informacji, a w internecie rozgorzała dyskusja o spo…

Komitety wyborcze utworzone (Zobacz pełną listę)

No i stało się. Kości zostały rzucone. Wiemy już jakie komitety wyborcze zostały zarejestrowane w naszej gminie. Oznacza to, że z danego komitetu do poszczególnych szczebli samorządowych delegowani będą kandydaci na wójtów i radnych. W niektórych przypadkach będą to zapewne pojedyncze osoby, w wielu przypadkach - kilka osób. Zarejestrowanie komitetu to pierwszy oficjalny krok w stronę nadchodzących wyborów. Te już 16 listopada 2014 roku. Stworzyliśmy nową zakładkę, która będzie informować Was o wszystkich newsach związanych z tym referendum. Lista zarejestrowanych komitetów poniżej. Jakieś zaskoczenie? 
Tutaj szuka informacji o Wyborach Samorządowych w naszej gminie.1. KWW Gmina dla Pokoleń Kaźmierczaka (pełnomocnik Aleksander Kosatka)
2. KWW Romana Radajewskiego (pełnomocnik Eustachia Małgorzata Tomczak)
3. KWW Wacława Kieremkampta (pełnomocnik Marek Wacław Kieremkampt)
4. KWW - Rozwoju Przygodzic (pełnomocnik Maciej Arkadiusz Misiek)
5. KWW Agrokawaler (pełnomocnik Witold Kawaler)
6. KWW Krzysztofa Rasiaka (pełnomocnik Wiesław Józef Witek)
7. KWW Barbara Maria Duczmal (pełnomocnik Barbara Maria Duczmal)


http://kalisz.pkw.gov.pl/g2/oryginal/2014_09/1ebaa4db03077208964d5c33afbf3236.pdf

Komentarze

  1. Redaktorzy strony powinni uważniej patrzeć na swoje babole. Przykładowo:
    kto delegowany, kandydat na wójta? przez kogo delegowany?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na razie to nic tu nie wiadomo dopatrzyłam się jednego kandydata na Wojta

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie