Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

Komitety wyborcze utworzone (Zobacz pełną listę)

No i stało się. Kości zostały rzucone. Wiemy już jakie komitety wyborcze zostały zarejestrowane w naszej gminie. Oznacza to, że z danego komitetu do poszczególnych szczebli samorządowych delegowani będą kandydaci na wójtów i radnych. W niektórych przypadkach będą to zapewne pojedyncze osoby, w wielu przypadkach - kilka osób. Zarejestrowanie komitetu to pierwszy oficjalny krok w stronę nadchodzących wyborów. Te już 16 listopada 2014 roku. Stworzyliśmy nową zakładkę, która będzie informować Was o wszystkich newsach związanych z tym referendum. Lista zarejestrowanych komitetów poniżej. Jakieś zaskoczenie? 
Tutaj szuka informacji o Wyborach Samorządowych w naszej gminie.1. KWW Gmina dla Pokoleń Kaźmierczaka (pełnomocnik Aleksander Kosatka)
2. KWW Romana Radajewskiego (pełnomocnik Eustachia Małgorzata Tomczak)
3. KWW Wacława Kieremkampta (pełnomocnik Marek Wacław Kieremkampt)
4. KWW - Rozwoju Przygodzic (pełnomocnik Maciej Arkadiusz Misiek)
5. KWW Agrokawaler (pełnomocnik Witold Kawaler)
6. KWW Krzysztofa Rasiaka (pełnomocnik Wiesław Józef Witek)
7. KWW Barbara Maria Duczmal (pełnomocnik Barbara Maria Duczmal)


http://kalisz.pkw.gov.pl/g2/oryginal/2014_09/1ebaa4db03077208964d5c33afbf3236.pdf

Komentarze

  1. Redaktorzy strony powinni uważniej patrzeć na swoje babole. Przykładowo:
    kto delegowany, kandydat na wójta? przez kogo delegowany?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na razie to nic tu nie wiadomo dopatrzyłam się jednego kandydata na Wojta

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie