Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Sprostowanie

fot. gminaprzygodzice.pl
KWW Kaźmierczaka prostuje informacje zawarte w gazetce, która ostatnio dotarła w papierowej formie do mieszkańców gminy Przygodzice. Jak pisze redakcja strony www.gminaprzygodzice.pl: "w artykule “Obiecanki, cacanki” wkradł się błąd, mówiący o nieprzekazaniu przez Gminę Przygodzice środków finansowych na pomoc poszkodowanym mieszkańcom z Jankowa Przygodzkiego na Sesji Rady Gminy w czerwcu bieżącego roku". W sprostowaniu mowa jest o tym, że Gmina Przygodzice przekazała na tę pomoc środki z rezerwy w wysokości 45 tysięcy złotych oraz środki własne (stypendia i zasiłki szkolne) w wysokości 4 tysięcy złotych. Czasami tak bywa. Najpierw się napisze, a dopiero potem pomyśli. Podczas wczorajszego spotkania wyborczego w Przygodzicach Przemysław Kaźmierczak przeprosił za ten błąd. Z sali padło jednak przekonanie, że nie do każdego mieszkańca gminy takie sprostowanie dotarło, bo nie każdy korzysta z internetu. 
www.gminaprzygodzice.pl

Komentarze

 1. Za chwilę się okaże, że Kaźmierczak całą gazetkę będzie prostował.

  OdpowiedzUsuń
 2. już to pisałeś wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieprawdziwe informacje w gazetce Kaźmierczaka, Dymarczyk (kandydat Kaźmierczaka) kpiący z mieszkańców na spotkaniu w Przygodzicach i pouczających ich co mają robić. Ten cały komitet Kaźmierczaka to niech się lepiej nad sobą zastanowi...

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Kaźmierczak nie życzę sobie wrzucania za płot na mój ogród jakiś Pana gazetek z nieprawdziwymi informacjami ! Dziękuje !

  OdpowiedzUsuń
 5. Eugeniusz Dymarczyk13 listopada 2014 22:36

  Witam wszystkich Czytelników.

  W związku z faktem, iż na tej stronie internetowej posłużono się moim nazwiskiem, czuję się zobowiązany do zajęcia głosu w tej kwestii.

  Po pierwsze - prosze mi nie zarzucać braku szacunku do mieszkańców Przygodzic.Przez ponad 20 lat pracowałem w Przygodzicach i mieszkańców zawsze szanowałem i ceniłem - tak jest i zostanie.

  Po drugie - spotkania przedwyborcze nie mają polegać na krzyku, kłótniach i biciu przysłowiowej piany. Nie na tym polega demokracja. Demokracja wymaga od nas więcej - kultury wypowiedzi, zachowania porządku i zasad, które wychowany człowiek zna i respektuje. Prowadząc to spotkanie byłem zobowiązany by zadbać, aby przebiegło ono zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami kultury wypowiedzi. Będąc ponownie w tym samym miejscu i w tym samym czasie zachowałbym się tak samo - nie mam sobie w tym aspekcie nic do zarzucenia.

  Po trzecie, uwzględniając sugestię dotyczącą PRL, informuję, że w tym czasie mój wiek był zbliżony do wieku najmłodszych uczestników wczorajszej debaty wyborczej. Mniemam jednak, że osoba nawiązująca do tego w swoim komentarzu dobrze tamte czasy pamięta i wraca do nich z sentymentem.

  Podsumowując, za kilka dni będzie po wyborach. Ja będę potrafił pogratulować wygranej czy szczerze uścisnąć rękę.
  A Państwo?
  To jest mój pierwszy i ostatni komentarz w tej kwestii.

  W tym miejscu chciałbym pozdrowić mieszkańców Przygodzic, całej Gminy, a szczególnie Wysocka Małego i Smardowa.
  Życzę trafnych i przemyślanych wyborów.

  Eugeniusz Dymarczyk
  kandydat na radnego Rady Gminy Przygodzice

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie osoby zarejestrowane w Komitecie KWW Kaźmierczaka są odpowiedzialne za tą strasznie beznadziejną gazetę wyborczą tego Komitetu i odpowiadają za jej słowa. Jak można poruszać tak straszną sytuację w Jankowie i winić P. Rasiaka. Ile On serca włożył w pomoc tych wszystkich poszkodowanych. W wyborach powinna zwyciężać prawda. W poniedziałkowy poranek dowiemy się jakich mamy mieszkańców i czy wybierają prawdę, cza fałsz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie