Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Kolejny market dużej sieci powstaje w Przygodzicach

O tych planach mówiło się już w Przygodzicach od dawna. Na działce przy ulicy Wrocławskiej powstaje sklep znanej sieci. 

Nieoficjalnie: Market Biedronka będzie zlokalizowany na działce przy ulicy Wrocławskiej vis-a-vis przystanku autobusowego nieopodal Osiedla Biniewskiego (tego w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego). 

Nieoficjalnie dowiedziałem się też, że nowa Biedronka ma być gotowa na święta.

Market powstanie w miejscu, gdzie w najbliższej przyszłości gmina zamierza połączyć dawną krajową „11” z terenami inwestycyjnymi. O wiadukcie, który ma udźwignąć samochody ciężarowe mówi się już od dawna.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie