Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Kolejny market dużej sieci powstaje w Przygodzicach

O tych planach mówiło się już w Przygodzicach od dawna. Na działce przy ulicy Wrocławskiej powstaje sklep znanej sieci. 

Nieoficjalnie: Market Biedronka będzie zlokalizowany na działce przy ulicy Wrocławskiej vis-a-vis przystanku autobusowego nieopodal Osiedla Biniewskiego (tego w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego). 

Nieoficjalnie dowiedziałem się też, że nowa Biedronka ma być gotowa na święta.

Market powstanie w miejscu, gdzie w najbliższej przyszłości gmina zamierza połączyć dawną krajową „11” z terenami inwestycyjnymi. O wiadukcie, który ma udźwignąć samochody ciężarowe mówi się już od dawna.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie