Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Kolejny market dużej sieci powstaje w Przygodzicach

O tych planach mówiło się już w Przygodzicach od dawna. Na działce przy ulicy Wrocławskiej powstaje sklep znanej sieci. 

Nieoficjalnie: Market Biedronka będzie zlokalizowany na działce przy ulicy Wrocławskiej vis-a-vis przystanku autobusowego nieopodal Osiedla Biniewskiego (tego w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego). 

Nieoficjalnie dowiedziałem się też, że nowa Biedronka ma być gotowa na święta.

Market powstanie w miejscu, gdzie w najbliższej przyszłości gmina zamierza połączyć dawną krajową „11” z terenami inwestycyjnymi. O wiadukcie, który ma udźwignąć samochody ciężarowe mówi się już od dawna.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie