Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Odyseja Antonińska 2023 - relacja [FOTO+WIDEO]

Za nami trzecia edycja festiwalu podróży i regionu "Odyseja Antonińska 2023". Pomimo kapryśnej pogody frekwencja okazała się największym zaskoczeniem wydarzenia. Nie zawiedli zaproszeni goście, którzy zabrali nas w najdalsze zakątki świata. To wydarzenie w pełni pokazuje potencjał Antonina, który może stać się miejscem nie tylko wypoczynku, ale także spotkań takich, jak podczas "Odysei". Zapraszam do zapoznania się z obszerną fotorelacją z wydarzenia. Sukcesywnie będę też dodawać filmy. 


Dzień 1 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)

Dzień 2 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)
Dzień 3 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)

Dzień 4 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie