Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Odyseja Antonińska 2023 - relacja [FOTO+WIDEO]

Za nami trzecia edycja festiwalu podróży i regionu "Odyseja Antonińska 2023". Pomimo kapryśnej pogody frekwencja okazała się największym zaskoczeniem wydarzenia. Nie zawiedli zaproszeni goście, którzy zabrali nas w najdalsze zakątki świata. To wydarzenie w pełni pokazuje potencjał Antonina, który może stać się miejscem nie tylko wypoczynku, ale także spotkań takich, jak podczas "Odysei". Zapraszam do zapoznania się z obszerną fotorelacją z wydarzenia. Sukcesywnie będę też dodawać filmy. 


Dzień 1 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)

Dzień 2 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)
Dzień 3 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)

Dzień 4 - fotorelacja autorstwa Wiesława Kaczmarka (proszę kliknąć w zdjęcie, aby przełączyć na pełny ekran i pokaz slajdów)


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie