Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Pierwsza stacja do ładowania samochodów elektrycznych powstała na Góreczniku

"Naładuj baterie w Dolinie Baryczy" tak brzmi najnowsze hasło promocyjne Karczma&Hotel Górecznik*** w Antoninie. W ten sposób kompleks gastronomiczno-rekreacyjny z hotelem zaprasza zmotoryzowanych, którzy na co dzień ruszają w drogę samochodem elektrycznym. Na parkingu przy stawie Górecznik powstały dwa stanowiska z możliwością podładowania baterii w elektryku. Czas ładowania baterii można skorzystać na ładowanie baterii podczas pobytu w Karczmie lub Hotelu. Operatorem ładowarki jest firma Noxo.Enegry. Górecznik rozwinął swoją sieć odnawialnej energii o kolejną instalację fotowoltaiczną. 
Robimy kolejny, ważny krok w stronę elektromobilności od dziś do oferty Karczmy & Hotelu Górecznik*** dołączamy możliwość ładowania samochodu elektrycznych. To kolejny ważny krok w historii Górecznika, który był naturalnym następstwem zwiększenia naszej instalacji fotowoltaicznej na dachu drewnianego tarasu przy stawie.

Ładowarka zlokalizowana jest na parkingu przy kolorowym karpiu. Operatorem procesu ładowania jest firma @noxo.energy. Aby naładować baterie w Dolinie Baryczy wystarczy aplikacja Noxo oraz wizyta w Karczmie lub Hotelu. Wasz samochód się ładuje, a Wy ładujecie swoje baterie w Karczmie lub Hotelu - to jest nasze hasło, dobre nie? Hotel z ładowarką elektryczną jest dostępny 24/7.Dwustanowiskowa ładowarka o mocy 2x22 kW typu AC działa w systemie NOXO. Usługa ładowania jest płatna i każdy, kto chce naładować samochód musi ściągnąć aplikację Noxo (dostępne na platformie Android & iOS).

Dzięki aplikacji znajdziesz lokalizację naszej stacji, rozpoczniesz i zakończysz ładowanie swojego samochodu oraz wygodnie zapłacisz za podładowanie i otrzymasz fakturę na maila.


Od kilku tygodni testowaliśmy funkcjonalność ładowarki w praktyce - zdecydowaliśmy się na zakup elektrycznego Mercedesa e-Vito od AutoPartner Garcarek. Wkrótce opiszemy Wam szeroko nasze wrażenia z użytkowania tego samochodu oraz zmianę naszego myślenia w kwestii mobilności.
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie