Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Wybory Parlamentarne 2023 - NA ŻYWO

Zapraszam na bloga Gmina Przygodzice INFO do śledzenia aktualnych wyników frekwencyjnych oraz bieżących informacji na temat Wyborów Parlamentarnych 2023 w Gminie Przygodzice. Najnowsze informacje będą się pojawiać na górze tego posta. Są to wyniki nieoficjalne. OFICJALNE WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 2023 - SEJM RP

CHYNOWA


CZARNYLAS


  1. DĘBNICA


    JANKÓW PRZYGODZKI    PRZYGODZICE


    WYSOCKO MAŁE