Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.


Zasięgi grupy


Grupa ma aktualnie 4,2 tysiące użytkowników, profil FB Gmina Przygodzice INFO to kolejnych 3,2 tysiące użytkowników. To jest potężna platforma marketingowa, która ma szansę sprawnie działać, ale musicie mieć też świadomość, że praca nad tą grupą wymaga czasu, a czas to pieniądz ;)

 
Nowe zasady


Od dziś, czyli od 17 stycznia obowiązują tutaj nowe, bardzo proste zasady:
  • mieszkańcy Gminy Przygodzice - będą mogli tutaj ZA DARMO wystawić prywatną rzecz na sprzedaż;
Wyjaśnienie: zalega Ci coś w domu i chcesz to sprzedać? Mieszkasz w Przygodzicach, Wysocku Małym, Chynowej lub innej miejscowości zlokalizowanej na terenie Gminy Przygodzice? Zamieścisz swój przedmiot tutaj bezpłatnie. Wyjątkiem są osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, a co chwilę wystawiają przedmioty typu wiertarka, wkrętarka, narzędzia etc. na sprzedaż (będę ich weryfikował).

  • mieszkańcy spoza Gminy Przygodzice będą mogli zamieścić tutaj przedmiot po uiszczeniu symbolicznej opłaty w wysokości 5 złotych poprzez „postawienie mu wirtualnej kawy” poprzez portal:

    https://buycoffee.to/gminaprzygodziceinfo

    Post zatwierdzam po tym, jak na koncie Buy Coffee pojawi się wpłata.
  • opłata za wystawienie przedmiotu na sprzedaż przed przedsiębiorców lub post z usługą to 25 złotych brutto (opłata jednorazowa, faktura bez VAT na usługi marketingowe). Zatwierdzenie przedmiotu = opłacenie faktury. Post z ofertą pozostaje na grupie bezterminowo.
  • abonament marketingowy dla firm: 150 złotych miesięcznie (faktura bez VAT na usługi marketingowe, brak limitów postów, bez okresu wypowiedzenia).

Co dostajecie?

  • Dostęp do tablicy marketingowej grupy z liczbą użytkowników w wielkości 4,2 tysiące (stan na dzień 17.01)
  • Dostęp do możliwości marketingowych strony FB Gmina Przygodzice INFO (3,2 tysiące lubiących, 3,6 obserwujących oraz profilu Instagram 762 obserwujących - dane na 17.01)

Na co zbieram?

Na rozwój serwisu. Chciałbym, aby strona internetowa żyła, a to wymaga pracy i zaangażowania. Pieniądze z grupy mogą mi w tym wydatnie pomóc.

Zasady ogólne oraz informacje

Uwaga! Zastrzegam sobie prawo do weryfikacji i odrzucania ofert.

Chciałbym również nadmienić, że jako administrator grupy nie odpowiadam za transakcje między użytkownikami. Wszelkie sytuacje prawne musicie rozwiązać między sobą na drodze cywilnej.Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie