Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

Wielkie wędkowanie w Przygodzicach

Wczoraj (08.05.2010) na przygodzickim stawie "Glinianka" rozegrano pierwsze w tym roku zawody o "Puchar Złotego Karpia". Wystartowało w sumie 25 zawodników (tyle stanowisk przygotowali organizatorzy). Rywalizacja była bardzo zacięta, co potwierdzaja ostateczne wyniki. Pierwszego i drugiego wędkarza zawodów dzieliło tylko kilkadziesiąt gramów.Oto wyniki rywalizacji:

I miejsce: Tomasz Jeziorek (złowił 2,990 kg ryb) [Ostrów Wlkp.]

II miejsce Marcin Brdęk, (złowił 2,955 kg) [Ostrów Wlkp.]

III Zdzisław Kończewski (złowił 2,820 kg) [Ostrów Wlkp.]


Największa ryba - karp o wadze 1,115 kg złowił Zdzisław Kończewski.
Najmłodszy zawodniki - uczeń ze Szkoły Podstawowej w Przygodzicach - Dariusz Hadrzyński.


Oto fotorelacja z imprezy:


Wszystkie ryby oczywiście wróciły do wody. Organizatorami zawodów wędkarskich na "Gliniance" od kilku lat są:


- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przygodzic

wspierają je:


- Starostwo Ostrowskie,
- Urząd Gminy w Przygodzicach,
- Rada Sołecka z Przygodzic,
- Towarzystwo Miłośników Przygodzic
- Rada Gminna Zrzeszenia LZS.


Była to kolejna udana impreza na tym obiekcie i kolejny doskonały moment do zaprezentowania tego terenu i możliwości, jakie w nim drzemią.


Więcej zdjęć znajdziecie tutaj w pokazie slajdów:


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie