Najnowszy post

Ostrzeżenie meteorologiczne 3. stopnia

Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia burzami, które mogę powodować realne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia wydano dla naszego regionu. Miejscami może padać grad oraz mogą powstawać trąby powietrzne. Uważajcie na siebie od godziny 15:00 do północy.   

Wybory na Prezydenta RP w Gminie Przygodzice - informacje

Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie - te już w najbliższą niedzielę. Oto najpilniejsze informacje dotyczące składu obwodowych komisji wyborczych.



                                                                    


WYKAZ SKŁADÓW OSOBOWYCH  obwodowych komisji wyborczych powołanych 
do wykonania na obszarze Gminy Przygodzice zadań w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.
                                                                                                           

1.      Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Chynowej


     1/ Filip Szkudlarek                             – Przewodniczący

2/ Zdzisława Grzeszczyk                   – Zastępca Przewodniczącego

     3/ Beata Kostrzewa                           – Członek

     4/ Aleksander Nadstawek                 – Członek

     5/ Jan Gąsiorek                                  – Członek

     6/ Katarzyna Kurek                           – Członek

     7/ Aneta Piec                                     – Członek

2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Czarnymlesie

     1/ Agnieszka Kamila Tomankiewicz – Przewodniczący

     2/ Emilia Roga                                   – Zastępca Przewodniczącego

     3/ Edmund Radziszewski                  – Członek

     4/ Agata Kowalska                            – Członek

     5/ Stefan Stanisław Cellmer              – Członek

     6/ Stanisław Piwoń                            – Członek

     7/ Maria Pietrzak                                – Członek


3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Dębnicy

     1/ Ewa Skotnicka                               – Przewodniczący

     2/ Henryk Jan Kątny                          – Zastępca Przewodniczącego

     3/ Adrianna Błaszczuk                       – Członek

     4/ Mateusz Nadstawek                      – Członek

     5/ Elżbieta Krystkowiak                    – Członek

     6/ Krystyna Piwoń                             – Członek

     7/ Małgorzata Błaszczuk                    – Członek

4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Jankowie Przygodzkim

     1/ Dariusz  Piechowiak                      – Przewodniczący

     2/ Grzegorz Słowiński                       – Zastępca Przewodniczącego

     3/ Urszula Jurek                                 – Członek

     4/ Małgorzata Walczak                      – Członek

     5/ Mirela Dwornik                             – Członek

     6/ Tomasz Sobczak                            – Członek

     7/ Katarzyna Wojciechowska            – Członek

5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Przygodzicach

     1/ Henryk Czechak                            – Przewodniczący

     2/ Zbigniew Walczak                         – Zastępca Przewodniczącego

     3/ Karolina Śliwińska-Szkudlarek     – Członek

    4/ Anna Słowińska                              – Członek

    5/ Janina Jarych                                   – Członek

    6/ Grzegorz Marciniak                        – Członek

    7/ Irena Bednarczyk                           – Członek 

6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 Wysocku Małym

    1/ Roman Józef Nowak                      – Przewodniczący

    2/ Jerzy Berlik                                     – Zastępca Przewodniczącego

    3/ Agnieszka Jezierska-Wolarz           – Członek

    4/ Florian Pikiński                               – Członek

    5/ Alina Marek                                    – Członek

    6/ Adam Kostrzewa                            – Członek

    7/ Urszula Leśna                                 – Członek

7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Antoninie

    1/ Zdzisław Jarociński                        – Przewodniczący

    2/ Lidia Szkudlarek                            – Zastępca Przewodniczącego

    3/ Helena Kawecka                             – Członek

    4/ Jan Nadstawek                               – Członek

    5/ Krzysztof Piotr Błaszczyk              – Członek

    6/ Maria Danuta Musieł                      – Członek

    7/ Roman Bladziak                             – Członek




8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Topoli Wielkiej

    1/ Jolanta Górna                                  – Przewodniczący
                                                                                                         
    2/ Halina Ratajczak                             – Zastępca Przewodniczącego

    3/ Justyna Nadstawek                         – Członek

    4/ Bogdan Ratajczak                          – Członek

    5/ Przemysław Burkietowicz              – Członek

    6/ Donata Bartkowiak                        – Członek



Gdzie głosować?



1. Chynowa, Bogufałów, Przygodziczki
Zespół Szkół, Chynowa 70A.
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
Nr telefonu 739-81-84

2. Czarnylas, Hetmanów
Zespół Szkół, Czarnylas 150.
Nr telefonu 733-50-09

3. Dębnica
OSP, ul. Ostrowska 11, Dębnica.
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
Nr telefonu 697-623-530

4. Janków Przygodzki, Trzcieliny, Pardalin,
Osiedla 40-lecia PRL
Zespół Szkół, ul. Szkolna 4, Janków Przygodzki.
Nr telefonu 735-06-72


5. Przygodzice, Antonin Strugi, Stacja PKP
Chata Regionalna, ul. PTR 1, Przygodzice.
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
Nr telefonu 592-77-22


6. Wysocko Małe, Smardów
Zespół Szkół, ul. Kościelna 22, Wysocko Małe.
Nr telefonu 592-69-77


7. Antonin, Ludwików
Nadleśnictwo, ul. Wrocławska 11, Antonin.
Nr telefonu 722-323-115


8. Topola Wielka,
Topola-Osiedle
Sala wiejska w Topoli Wielkiej
Nr telefonu 506-042-524



Głosowanie odbędzie się w siedzibach obwodowych komisji wyborczych w dniu 20 czerwca 2010 r. między godziną 6:00 a 20:00 bez przerwy

W wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyborca niepełnosprawny, na swój wniosek wniesiony do Urzędu Gminy w Przygodzicach do dnia 15 czerwca 2010 r., jest dopisywany do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania dostosowanym do potrzeb wyborców niepełnosprawnych na obszarze gminy właściwej ze względu na miejsce jego stałego zamieszkania.






źródło: www.bip.przygodzice.pl


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie