Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Lipcowe ulewy - są widoczne szkody [FOTO]


To zdjęcia, które dostaliśmy na naszę skrzynkę mailową przygodziceblogspot@gmail.com od jednego z internautów (nick: adi). Zdjęcia przedstawiają podmyty rów i lekko posesję przy ulicy Nowe Osiedle. Według internauty stało się to po jednej ulewnej nocy z minionego piątku na sobotę. Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie