Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Lipcowe ulewy - są widoczne szkody [FOTO]


To zdjęcia, które dostaliśmy na naszę skrzynkę mailową przygodziceblogspot@gmail.com od jednego z internautów (nick: adi). Zdjęcia przedstawiają podmyty rów i lekko posesję przy ulicy Nowe Osiedle. Według internauty stało się to po jednej ulewnej nocy z minionego piątku na sobotę. Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie