Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

Półkolonie w Topoli Osiedle

Przez cały lipiec przy Domu Ludowym w Topoli Osiedle Odbywają się tzw. półkolonie. Dzieci wraz z opiekunami i rodzicami spędzają aktywnie czas od 10:00 do 14:00. Do ich dyspozycji są piłki, stoły do gry w ping-ponga oraz inny sprzęt. Dzieci pracują także na zjęciach plastycznych. Tworzy się właśnie dekoracja na zbliżające się wiejskie dożynki w Topoli.

Już w najbliższym tygodniu dzieci będą mogły zagrać w piłkę plażową. Na boisku nieopodal powstaje profesjonalna piaskownica. Niewykluczone, że wkrótce mogą się tam odbyć jakieś zawody w piłce plażowej. 

Chciałoby się zapytać: nuda? co to takiego?

Oto fotogaleria. 


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie