Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Półkolonie w Topoli Osiedle

Przez cały lipiec przy Domu Ludowym w Topoli Osiedle Odbywają się tzw. półkolonie. Dzieci wraz z opiekunami i rodzicami spędzają aktywnie czas od 10:00 do 14:00. Do ich dyspozycji są piłki, stoły do gry w ping-ponga oraz inny sprzęt. Dzieci pracują także na zjęciach plastycznych. Tworzy się właśnie dekoracja na zbliżające się wiejskie dożynki w Topoli.

Już w najbliższym tygodniu dzieci będą mogły zagrać w piłkę plażową. Na boisku nieopodal powstaje profesjonalna piaskownica. Niewykluczone, że wkrótce mogą się tam odbyć jakieś zawody w piłce plażowej. 

Chciałoby się zapytać: nuda? co to takiego?

Oto fotogaleria. 


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie