Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Półkolonie w Topoli Osiedle

Przez cały lipiec przy Domu Ludowym w Topoli Osiedle Odbywają się tzw. półkolonie. Dzieci wraz z opiekunami i rodzicami spędzają aktywnie czas od 10:00 do 14:00. Do ich dyspozycji są piłki, stoły do gry w ping-ponga oraz inny sprzęt. Dzieci pracują także na zjęciach plastycznych. Tworzy się właśnie dekoracja na zbliżające się wiejskie dożynki w Topoli.

Już w najbliższym tygodniu dzieci będą mogły zagrać w piłkę plażową. Na boisku nieopodal powstaje profesjonalna piaskownica. Niewykluczone, że wkrótce mogą się tam odbyć jakieś zawody w piłce plażowej. 

Chciałoby się zapytać: nuda? co to takiego?

Oto fotogaleria. 


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie