Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

Adrian Dąbrowski w Ostrovii

Utalentowany zawodnik, rodowity Przygodziczanin, Adrian Dąbrowski zmienił klub piłkarski. W ubiegłym sezonie zdobywał gole dla pobliskiej Baryczy Janków Przygodzki. W tym roku trener TP Ostrovii 1909, Andrzej Dziuba oraz działacze zdecydowali, że Adrian zagra w ich szregach.


Adrian Dąbrowski - napastnik TP Ostrovia 1909


Warto nadmienić, że nominalny napastnik spisywał się w ubiegłym sezonie doskonale. Ma na swoim koncie kilka znaczących goli. Miejmy nadzieję, że i w tym sezonie pójdzie mu równie dobrze. Życzymy powodzenia!


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie