Najnowszy post

Zbadaj klatkę piersiową po COVID-19 za darmo

Gmina Przygodzice prowadzi zapisy na BEZPŁATNE badania RTG klatki piersiowej. Badanie skierowane jest do osób pełnoletnich zamieszkujących gminę Przygodzice. 

Adrian Dąbrowski w Ostrovii

Utalentowany zawodnik, rodowity Przygodziczanin, Adrian Dąbrowski zmienił klub piłkarski. W ubiegłym sezonie zdobywał gole dla pobliskiej Baryczy Janków Przygodzki. W tym roku trener TP Ostrovii 1909, Andrzej Dziuba oraz działacze zdecydowali, że Adrian zagra w ich szregach.


Adrian Dąbrowski - napastnik TP Ostrovia 1909


Warto nadmienić, że nominalny napastnik spisywał się w ubiegłym sezonie doskonale. Ma na swoim koncie kilka znaczących goli. Miejmy nadzieję, że i w tym sezonie pójdzie mu równie dobrze. Życzymy powodzenia!


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie