Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Adrian Dąbrowski w Ostrovii

Utalentowany zawodnik, rodowity Przygodziczanin, Adrian Dąbrowski zmienił klub piłkarski. W ubiegłym sezonie zdobywał gole dla pobliskiej Baryczy Janków Przygodzki. W tym roku trener TP Ostrovii 1909, Andrzej Dziuba oraz działacze zdecydowali, że Adrian zagra w ich szregach.


Adrian Dąbrowski - napastnik TP Ostrovia 1909


Warto nadmienić, że nominalny napastnik spisywał się w ubiegłym sezonie doskonale. Ma na swoim koncie kilka znaczących goli. Miejmy nadzieję, że i w tym sezonie pójdzie mu równie dobrze. Życzymy powodzenia!


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie