Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Adrian Dąbrowski w Ostrovii

Utalentowany zawodnik, rodowity Przygodziczanin, Adrian Dąbrowski zmienił klub piłkarski. W ubiegłym sezonie zdobywał gole dla pobliskiej Baryczy Janków Przygodzki. W tym roku trener TP Ostrovii 1909, Andrzej Dziuba oraz działacze zdecydowali, że Adrian zagra w ich szregach.


Adrian Dąbrowski - napastnik TP Ostrovia 1909


Warto nadmienić, że nominalny napastnik spisywał się w ubiegłym sezonie doskonale. Ma na swoim koncie kilka znaczących goli. Miejmy nadzieję, że i w tym sezonie pójdzie mu równie dobrze. Życzymy powodzenia!


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie