Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

Dwór Przebendowskiego w Przygodzicach - unikalne fotografie

Dwór J.J. Przebendowskiego z XVIII w., w I połowie XIX w. rządcówka a na początku XX w. adaptacja na cele mieszkaniowe pracowników. Od wielu lat niezamieszkały. Wkrótce zostanie wystawiony przez Powiat Ostrowski na sprzedaż. Oto unikalne fotografie tego budynku.


Poniżej pierwsza część unikalnych zdjęć obecnego stanu budynku i tajemniczych, podziemnych piwnic. Czy tam jeszcze straszy, jak opowiadają najstarsi mieszkańcy Przygodzic?

Prawa autorskie zastrzeżone., autor zdjęć - Robert Kaczmarek

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie