Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Gmina Przygodzice w sieci!

Dzięki wszechobecnemu Internetowi możliwe jest już nie tylko krążenie po forach, allegro, czy rozmowa ze znajomymi. Największa siła tego medium to możliwość powstawania stron internetowych lokalnych społeczności oraz dostrzeganie ciekawych inicjatyw. Oto aktualna lista linków najciekawszych stron internetowych w naszej gminie. Tę stronę polecamy pod każdym względem. Dostarcza sporo informacji o Jankowie Przygodzkim, ponadto szybko i bardzo sprawnie reaguje na aktualne wydarzenia w regionie. To także bardzo rzetelne źródło.Ta strona to odnośnik do społeczności, która wie jak pozyskiwać środki zewnętrzne. Ważna witryna! Zajrzyj koniecznie! Stowarzyszenie prężnie działa przy Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim.


To nowy internetowy nabytek. Stronka powstała stosunkowo niedawno. Gdyby nie informacja przekazana przez Dariusza Piechowiaka ze Stowarzyszenia "Rozwój i Edukacja" z Jankowa Przygodzkiego, pewnie długo byśmy o niej nie wiedzieli. Kolejny przejaw zainteresowania gminą i jej życiem.


Jedno z najstarszych towarzystw w naszym regionie. To oni organizują różne wycieczki krajoznawcze, piszą także ciekawe artykuły o tematyce historycznej i przyrodniczej, które później zamieszczane są w "Przygodzickich Wieściach Gminnych" i innych publikacjach. Każdy Przygodziczanin powinien tę stronę mieć w ulubionych!


http://www.bociany.ec.pl/

Stronka znana na całym świecie - rocznie odwiedzają ją miliony użytkowników. Dwa boćki mieszkające na tym gnieździe to chyba jedne z najbardziej znanych zwierzaków w sieci. Internetowy bociani reality show ma jeszcze jedną ważną funkcję - można oglądać co się dzieje pod gniazdem :) Polecamy!


Jak zawsze zapraszamy również do śledzenia naszej strony :)


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie