Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Gmina Przygodzice w sieci!

Dzięki wszechobecnemu Internetowi możliwe jest już nie tylko krążenie po forach, allegro, czy rozmowa ze znajomymi. Największa siła tego medium to możliwość powstawania stron internetowych lokalnych społeczności oraz dostrzeganie ciekawych inicjatyw. Oto aktualna lista linków najciekawszych stron internetowych w naszej gminie. Tę stronę polecamy pod każdym względem. Dostarcza sporo informacji o Jankowie Przygodzkim, ponadto szybko i bardzo sprawnie reaguje na aktualne wydarzenia w regionie. To także bardzo rzetelne źródło.Ta strona to odnośnik do społeczności, która wie jak pozyskiwać środki zewnętrzne. Ważna witryna! Zajrzyj koniecznie! Stowarzyszenie prężnie działa przy Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim.


To nowy internetowy nabytek. Stronka powstała stosunkowo niedawno. Gdyby nie informacja przekazana przez Dariusza Piechowiaka ze Stowarzyszenia "Rozwój i Edukacja" z Jankowa Przygodzkiego, pewnie długo byśmy o niej nie wiedzieli. Kolejny przejaw zainteresowania gminą i jej życiem.


Jedno z najstarszych towarzystw w naszym regionie. To oni organizują różne wycieczki krajoznawcze, piszą także ciekawe artykuły o tematyce historycznej i przyrodniczej, które później zamieszczane są w "Przygodzickich Wieściach Gminnych" i innych publikacjach. Każdy Przygodziczanin powinien tę stronę mieć w ulubionych!


http://www.bociany.ec.pl/

Stronka znana na całym świecie - rocznie odwiedzają ją miliony użytkowników. Dwa boćki mieszkające na tym gnieździe to chyba jedne z najbardziej znanych zwierzaków w sieci. Internetowy bociani reality show ma jeszcze jedną ważną funkcję - można oglądać co się dzieje pod gniazdem :) Polecamy!


Jak zawsze zapraszamy również do śledzenia naszej strony :)


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie