Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Murowana gorzelnia z pocz. XIX w. z wysokim kominem, kilkakrotnie przebudowywana została sprzedana firmie usługowej za 283.000 zł. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach zostanie zupełnie rozebrana a w miejscu tym powstanie punkt usługowy.Przypomnijmy - o wystawieniu na sprzedaż informowaliśmy Was na początku czerwca tego roku ---> czytaj tutaj. Zdjęcia, które Wam pokazujemy wkrótce mogą być już tylko wspomnieniem....

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

fot. R. Kaczmarek

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie