Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Murowana gorzelnia z pocz. XIX w. z wysokim kominem, kilkakrotnie przebudowywana została sprzedana firmie usługowej za 283.000 zł. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach zostanie zupełnie rozebrana a w miejscu tym powstanie punkt usługowy.Przypomnijmy - o wystawieniu na sprzedaż informowaliśmy Was na początku czerwca tego roku ---> czytaj tutaj. Zdjęcia, które Wam pokazujemy wkrótce mogą być już tylko wspomnieniem....

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

fot. R. Kaczmarek

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie