Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Murowana gorzelnia z pocz. XIX w. z wysokim kominem, kilkakrotnie przebudowywana została sprzedana firmie usługowej za 283.000 zł. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach zostanie zupełnie rozebrana a w miejscu tym powstanie punkt usługowy.Przypomnijmy - o wystawieniu na sprzedaż informowaliśmy Was na początku czerwca tego roku ---> czytaj tutaj. Zdjęcia, które Wam pokazujemy wkrótce mogą być już tylko wspomnieniem....

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

Od Gorzelnia w Przygodzicach sprzedana

fot. R. Kaczmarek

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie