Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Komuś się dożynki nie podobały....więc zadzwonił po Policję

W miniony weekend odbywały się dożynki wiejskie w Topoli Osiedle. Były tańce i inne swawole. Nie każdemu jednak się one podobały.... zdziwiliśmy się, gdy z pewnego źródła dowiedzieliśmy się o tym, że sołtys Topoli Osiedle, Zenon Halaba, dostał mandat w wysokości 200 złotych za "zakłócanie ciszy nocnej".Wszystko miało prawdopodobnie miejsce po 22:00. Jeden (Jedna)  z okolicznych mieszkańców (mieszkanek) zadzwonił (a) po Policję, bo nie podobały mu się głośne tańce......może zakłócały mu (jej) odbiór pewnego katolickiego radia....

Swoją drogą gdyby takie imprezy odbywały się co tydzień, to mógłby być to pewien punkt zaczepienia, ale raz do roku?


Oto filmik z dożynek dostępny na videoblogu Stowarzyszenia Rozwój i Edukacja z Jankowa Przygodzkiego:


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie