Najnowszy post

Zbadaj klatkę piersiową po COVID-19 za darmo

Gmina Przygodzice prowadzi zapisy na BEZPŁATNE badania RTG klatki piersiowej. Badanie skierowane jest do osób pełnoletnich zamieszkujących gminę Przygodzice. 

Komuś się dożynki nie podobały....więc zadzwonił po Policję

W miniony weekend odbywały się dożynki wiejskie w Topoli Osiedle. Były tańce i inne swawole. Nie każdemu jednak się one podobały.... zdziwiliśmy się, gdy z pewnego źródła dowiedzieliśmy się o tym, że sołtys Topoli Osiedle, Zenon Halaba, dostał mandat w wysokości 200 złotych za "zakłócanie ciszy nocnej".Wszystko miało prawdopodobnie miejsce po 22:00. Jeden (Jedna)  z okolicznych mieszkańców (mieszkanek) zadzwonił (a) po Policję, bo nie podobały mu się głośne tańce......może zakłócały mu (jej) odbiór pewnego katolickiego radia....

Swoją drogą gdyby takie imprezy odbywały się co tydzień, to mógłby być to pewien punkt zaczepienia, ale raz do roku?


Oto filmik z dożynek dostępny na videoblogu Stowarzyszenia Rozwój i Edukacja z Jankowa Przygodzkiego:


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie