Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

Komuś się dożynki nie podobały....więc zadzwonił po Policję

W miniony weekend odbywały się dożynki wiejskie w Topoli Osiedle. Były tańce i inne swawole. Nie każdemu jednak się one podobały.... zdziwiliśmy się, gdy z pewnego źródła dowiedzieliśmy się o tym, że sołtys Topoli Osiedle, Zenon Halaba, dostał mandat w wysokości 200 złotych za "zakłócanie ciszy nocnej".Wszystko miało prawdopodobnie miejsce po 22:00. Jeden (Jedna)  z okolicznych mieszkańców (mieszkanek) zadzwonił (a) po Policję, bo nie podobały mu się głośne tańce......może zakłócały mu (jej) odbiór pewnego katolickiego radia....

Swoją drogą gdyby takie imprezy odbywały się co tydzień, to mógłby być to pewien punkt zaczepienia, ale raz do roku?


Oto filmik z dożynek dostępny na videoblogu Stowarzyszenia Rozwój i Edukacja z Jankowa Przygodzkiego:


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie