Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Komuś się dożynki nie podobały....więc zadzwonił po Policję

W miniony weekend odbywały się dożynki wiejskie w Topoli Osiedle. Były tańce i inne swawole. Nie każdemu jednak się one podobały.... zdziwiliśmy się, gdy z pewnego źródła dowiedzieliśmy się o tym, że sołtys Topoli Osiedle, Zenon Halaba, dostał mandat w wysokości 200 złotych za "zakłócanie ciszy nocnej".Wszystko miało prawdopodobnie miejsce po 22:00. Jeden (Jedna)  z okolicznych mieszkańców (mieszkanek) zadzwonił (a) po Policję, bo nie podobały mu się głośne tańce......może zakłócały mu (jej) odbiór pewnego katolickiego radia....

Swoją drogą gdyby takie imprezy odbywały się co tydzień, to mógłby być to pewien punkt zaczepienia, ale raz do roku?


Oto filmik z dożynek dostępny na videoblogu Stowarzyszenia Rozwój i Edukacja z Jankowa Przygodzkiego:


Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie