Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

Summer Dance Party 2010 - [WIDEO]

Ta impreza to dowód na to, że z odrobina pasji i zaangażowania można w Przygodzicach zrobić "coś". 30 lipca 2010 roku w Gminnym Ośrodku Kultury grupka młodych zorganizowała koncert oraz imprezę z cyklu "Summer Dance Party". Były to m.in. koncerty lokalnych grup hip-hopowych oraz pokaz breakdance.
Dopisała frekwencja, według organizatorów było około 180 osób. Oto wideorelacja z tego wydarzenia, którą można znaleźć na koncie YouTube/nikielmaniak
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie