Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Udany debiut Adriana Dąbrowskiego [FOTO]

Takiego debiutu w drużynie piłkarskiej chciałby chyba każdy zawodnik - wczoraj rozpoczął się sezon 2010/2011 na boiskach Kaliskiej Klasy Okręgowej. Swój pierwszy mecz w jedenastce Towarzystwa Piłkarskiego Ostrovia 1909 rozgrywał niedawno pozyskany Adrian Dąbrowski (ur. 1989 r) . Ten utalentowany napastnik strzelił aż 3 gole!
Wczoraj (8 sierpnia) drużyna TP Ostrovia 1909 podejmowała na wyjeździe CKS Zbiersk. Ten mecz na długo zapisze się w pamięci zarówno jedenastki gospodarzy, jak i lokalnych środowisk piłkarskich. A to za sprawą najlepszego (chyba) dotychczas transeru w Kaliskiej Klasie Okręgowej. Działacze Ostrovii w tym sezonie zdecydowali, że ich szeregi zasili Adrian Dąbrowski. Wcześniej ten utalentowany napastnik grał w Baryczy Janków Przygodzki. Na inaugurację sezonu 2010/2011 w wykonaniu jedenastki Ostrovii, Adrian popisał się hat-trickiem.

Teraz o Adrianie (de facto mieszkańcu Przygodzic) mówi się w regionie sporo. Wszystkie media dookoła rozpisują się na temat tego "mocnego uderzenia". Miejmy nadzieję, że do końca sezonu jeszcze nie raz będziemy mieli okazję tego typu opinie usłyszeć.

Oto fotorelacja z tego spotkania.a tutaj rusza do akcji, którą kończy golem.

Już wkrótce opublikujemy wywiad z Adrianem Dąbrowskim.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie