Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Udany debiut Adriana Dąbrowskiego [FOTO]

Takiego debiutu w drużynie piłkarskiej chciałby chyba każdy zawodnik - wczoraj rozpoczął się sezon 2010/2011 na boiskach Kaliskiej Klasy Okręgowej. Swój pierwszy mecz w jedenastce Towarzystwa Piłkarskiego Ostrovia 1909 rozgrywał niedawno pozyskany Adrian Dąbrowski (ur. 1989 r) . Ten utalentowany napastnik strzelił aż 3 gole!
Wczoraj (8 sierpnia) drużyna TP Ostrovia 1909 podejmowała na wyjeździe CKS Zbiersk. Ten mecz na długo zapisze się w pamięci zarówno jedenastki gospodarzy, jak i lokalnych środowisk piłkarskich. A to za sprawą najlepszego (chyba) dotychczas transeru w Kaliskiej Klasie Okręgowej. Działacze Ostrovii w tym sezonie zdecydowali, że ich szeregi zasili Adrian Dąbrowski. Wcześniej ten utalentowany napastnik grał w Baryczy Janków Przygodzki. Na inaugurację sezonu 2010/2011 w wykonaniu jedenastki Ostrovii, Adrian popisał się hat-trickiem.

Teraz o Adrianie (de facto mieszkańcu Przygodzic) mówi się w regionie sporo. Wszystkie media dookoła rozpisują się na temat tego "mocnego uderzenia". Miejmy nadzieję, że do końca sezonu jeszcze nie raz będziemy mieli okazję tego typu opinie usłyszeć.

Oto fotorelacja z tego spotkania.a tutaj rusza do akcji, którą kończy golem.

Już wkrótce opublikujemy wywiad z Adrianem Dąbrowskim.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie