Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach [FOTO]

Wczoraj tj. 24.09.2010 na stawie "Glinianka" w Przygodzicach odbyły się I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach. Wystartowało w nich 10 drużyn z całego powiatu ostrowskiego w tym jedna drużyna OSP Welver z Niemiec. Oto lista zwycięzców:
1. Gmina Przygodzice  (skład Wojciech Kończewski, Bodaj Jan)
2. Gmina Sieroszewice (Boduch Sebastian oraz Miszała Marcin)
3. Komenda Powiatowa PSP (Marcin Paprocki oraz Maciej Juszczak)

Każdy z uczestników otrzymał puchar za udział w zawodach. Pierwsze trzy miejsca otrzymały także nagrody rzeczowe. Oto fotorelacja z tej imprezy autorstwa Tomka Wojciechowskiego. 


A oto filmiki z ważenia ryb po konkursie.Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie