Najnowszy post

Cmentarze w gminie Przygodzice zamknięte

Po raz pierwszy w nowoczesnej historii naszego Państwa nie będziemy mogli oddać czci naszym bliskim zmarłym. Premier Morawiecki właśnie poinformował, że w dniach 31 października - 2 listopada cmentarze będą zamknięte. Decyzja podjęta nagle kompletnie zdezorganizowała wielu osobom plany na najbliższe dni, a można było tego uniknąć podejmując taki krok już kilka dni wcześniej, albo zasugerować, że taki krok wchodzi w grę.  Sam już nie wiem, co mam o tym myśleć. Pomożecie mi? Kiedy odwiedzicie swoich bliskich?  fot. Cmentarz parafialny w Przygodzicach #cmentarze #zamknięte #covid19 #covid #cmentarzewpolsce #cmentarz #groby #1listopada

I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach [FOTO]

Wczoraj tj. 24.09.2010 na stawie "Glinianka" w Przygodzicach odbyły się I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach. Wystartowało w nich 10 drużyn z całego powiatu ostrowskiego w tym jedna drużyna OSP Welver z Niemiec. Oto lista zwycięzców:
1. Gmina Przygodzice  (skład Wojciech Kończewski, Bodaj Jan)
2. Gmina Sieroszewice (Boduch Sebastian oraz Miszała Marcin)
3. Komenda Powiatowa PSP (Marcin Paprocki oraz Maciej Juszczak)

Każdy z uczestników otrzymał puchar za udział w zawodach. Pierwsze trzy miejsca otrzymały także nagrody rzeczowe. Oto fotorelacja z tej imprezy autorstwa Tomka Wojciechowskiego. 


A oto filmiki z ważenia ryb po konkursie.Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie