Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach [FOTO]

Wczoraj tj. 24.09.2010 na stawie "Glinianka" w Przygodzicach odbyły się I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach. Wystartowało w nich 10 drużyn z całego powiatu ostrowskiego w tym jedna drużyna OSP Welver z Niemiec. Oto lista zwycięzców:
1. Gmina Przygodzice  (skład Wojciech Kończewski, Bodaj Jan)
2. Gmina Sieroszewice (Boduch Sebastian oraz Miszała Marcin)
3. Komenda Powiatowa PSP (Marcin Paprocki oraz Maciej Juszczak)

Każdy z uczestników otrzymał puchar za udział w zawodach. Pierwsze trzy miejsca otrzymały także nagrody rzeczowe. Oto fotorelacja z tej imprezy autorstwa Tomka Wojciechowskiego. 


A oto filmiki z ważenia ryb po konkursie.Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie