Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach [FOTO]

Wczoraj tj. 24.09.2010 na stawie "Glinianka" w Przygodzicach odbyły się I Powiatowe Wędkarskie Zawody Strażackie w Przygodzicach. Wystartowało w nich 10 drużyn z całego powiatu ostrowskiego w tym jedna drużyna OSP Welver z Niemiec. Oto lista zwycięzców:
1. Gmina Przygodzice  (skład Wojciech Kończewski, Bodaj Jan)
2. Gmina Sieroszewice (Boduch Sebastian oraz Miszała Marcin)
3. Komenda Powiatowa PSP (Marcin Paprocki oraz Maciej Juszczak)

Każdy z uczestników otrzymał puchar za udział w zawodach. Pierwsze trzy miejsca otrzymały także nagrody rzeczowe. Oto fotorelacja z tej imprezy autorstwa Tomka Wojciechowskiego. 


A oto filmiki z ważenia ryb po konkursie.Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie