Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

"Muzyczny Koniec Lata" - oczekiwana fotorelacja


„Muzyczny Koniec Lata – jedna z największych imprez młodzieżowych w ostatnich latach w Przygodzicach. Obiecujemy, że jeszcze w tym roku spotkamy się wszyscy razem. Najważniejsze, że potraficie się wspólnie bawić i tworzycie fantastyczną atmosferę.
Zapraszamy na następne imprezy dla Was i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie.

„Młodzież-Przyszłość” to Wasze hasło…Czekamy na Wasze komentarze.

Zdjęcia: Krzysztof Karpisiewicz, kilka ujęć Robert Kaczmarek

A oto kilka fotek, które podczas imprezy trzasnął Tomek Wojciechowski.

Mamy nadzieję, że może i ktoś z Was zrobił jakieś fotografie. Z chęcią je obejrzymy.

"Młodzież-Przyszłość"
Organizator imprezy

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie