Najnowszy post

Odwilż przyszła szybciej niż się spodziewaliśmy

No i po wielkich mrozach. Dwudniowa przygoda z prawdziwa zimą zakończyła się poranną odwilżą. Jeszcze wczoraj dzień kończył się 10-stopniowym mrozem, a rankiem termometry pokazywały już 1 stopień na plusie. Do końca tygodnia minusowa temperatura może nawiedzać nas tylko w nocy, co może powodować liczne problemy, bo topniejący śnieg będzie ponownie zamarzać. Dzieciaki miały choć trochę frajdy. Śnieg spadł akurat na końcówkę (ostatni weekend) ferii. Dobre i to. Poniżej zdjęcia ze Strug oraz Antonina. 

"Muzyczny Koniec Lata" - oczekiwana fotorelacja


„Muzyczny Koniec Lata – jedna z największych imprez młodzieżowych w ostatnich latach w Przygodzicach. Obiecujemy, że jeszcze w tym roku spotkamy się wszyscy razem. Najważniejsze, że potraficie się wspólnie bawić i tworzycie fantastyczną atmosferę.
Zapraszamy na następne imprezy dla Was i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie.

„Młodzież-Przyszłość” to Wasze hasło…Czekamy na Wasze komentarze.

Zdjęcia: Krzysztof Karpisiewicz, kilka ujęć Robert Kaczmarek

A oto kilka fotek, które podczas imprezy trzasnął Tomek Wojciechowski.

Mamy nadzieję, że może i ktoś z Was zrobił jakieś fotografie. Z chęcią je obejrzymy.

"Młodzież-Przyszłość"
Organizator imprezy

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie