Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

"Muzyczny Koniec Lata" - oczekiwana fotorelacja


„Muzyczny Koniec Lata – jedna z największych imprez młodzieżowych w ostatnich latach w Przygodzicach. Obiecujemy, że jeszcze w tym roku spotkamy się wszyscy razem. Najważniejsze, że potraficie się wspólnie bawić i tworzycie fantastyczną atmosferę.
Zapraszamy na następne imprezy dla Was i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie.

„Młodzież-Przyszłość” to Wasze hasło…Czekamy na Wasze komentarze.

Zdjęcia: Krzysztof Karpisiewicz, kilka ujęć Robert Kaczmarek

A oto kilka fotek, które podczas imprezy trzasnął Tomek Wojciechowski.

Mamy nadzieję, że może i ktoś z Was zrobił jakieś fotografie. Z chęcią je obejrzymy.

"Młodzież-Przyszłość"
Organizator imprezy

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie