Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

"Muzyczny Koniec Lata" - oczekiwana fotorelacja


„Muzyczny Koniec Lata – jedna z największych imprez młodzieżowych w ostatnich latach w Przygodzicach. Obiecujemy, że jeszcze w tym roku spotkamy się wszyscy razem. Najważniejsze, że potraficie się wspólnie bawić i tworzycie fantastyczną atmosferę.
Zapraszamy na następne imprezy dla Was i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie.

„Młodzież-Przyszłość” to Wasze hasło…Czekamy na Wasze komentarze.

Zdjęcia: Krzysztof Karpisiewicz, kilka ujęć Robert Kaczmarek

A oto kilka fotek, które podczas imprezy trzasnął Tomek Wojciechowski.

Mamy nadzieję, że może i ktoś z Was zrobił jakieś fotografie. Z chęcią je obejrzymy.

"Młodzież-Przyszłość"
Organizator imprezy

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie