Najnowszy post

Zbadaj klatkę piersiową po COVID-19 za darmo

Gmina Przygodzice prowadzi zapisy na BEZPŁATNE badania RTG klatki piersiowej. Badanie skierowane jest do osób pełnoletnich zamieszkujących gminę Przygodzice. 

Orlik za pięć dwunasta?

Jeszcze tylko jeden dzień został generalnemu wykonawcy na dokończenie pracy przy przygodzickim "Orliku" a końca prac jak nie widać, tak nie widać. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że jeśli generalny wykonawca nie zdoła się wyrobić do 1 października, może słono za to zapłacić. Uroczyste otwarcie boiska z programu "Orlik 2012" przy Gminnym Ośrodku Kultury już 10 października.


28 września. 2 dni do końca prac. I choć na płycie głównej boiska do piłki nożnej murawa już położona, to na boisku wielofunkcyjnym obok prace jeszcze trwają. Podobno generalnemu wykonawcy nie sprzyja pogoda. Coś w tym jest, od kilku dni pada rzęsisty deszcz.

Wczoraj testowano na "Orliku" oświetlenie. Także dwukondygnacyjny budynek (zaplecze socjalno-sportowe) jest już na ukończeniu. Pytanie tylko, czy wykonawca zdąży do 1 października. Sądzimy, że niekoniecznie. Ale to już jego sprawa i on za to może (choć w to wątpimy) zapłacić. Tak czy inaczej społeczność Przygodzic czeka na gotowe boisko. Otwarcie już 10 października. 
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie