Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Orlik za pięć dwunasta?

Jeszcze tylko jeden dzień został generalnemu wykonawcy na dokończenie pracy przy przygodzickim "Orliku" a końca prac jak nie widać, tak nie widać. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że jeśli generalny wykonawca nie zdoła się wyrobić do 1 października, może słono za to zapłacić. Uroczyste otwarcie boiska z programu "Orlik 2012" przy Gminnym Ośrodku Kultury już 10 października.


28 września. 2 dni do końca prac. I choć na płycie głównej boiska do piłki nożnej murawa już położona, to na boisku wielofunkcyjnym obok prace jeszcze trwają. Podobno generalnemu wykonawcy nie sprzyja pogoda. Coś w tym jest, od kilku dni pada rzęsisty deszcz.

Wczoraj testowano na "Orliku" oświetlenie. Także dwukondygnacyjny budynek (zaplecze socjalno-sportowe) jest już na ukończeniu. Pytanie tylko, czy wykonawca zdąży do 1 października. Sądzimy, że niekoniecznie. Ale to już jego sprawa i on za to może (choć w to wątpimy) zapłacić. Tak czy inaczej społeczność Przygodzic czeka na gotowe boisko. Otwarcie już 10 października. 
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie