Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

Orlik za pięć dwunasta?

Jeszcze tylko jeden dzień został generalnemu wykonawcy na dokończenie pracy przy przygodzickim "Orliku" a końca prac jak nie widać, tak nie widać. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że jeśli generalny wykonawca nie zdoła się wyrobić do 1 października, może słono za to zapłacić. Uroczyste otwarcie boiska z programu "Orlik 2012" przy Gminnym Ośrodku Kultury już 10 października.


28 września. 2 dni do końca prac. I choć na płycie głównej boiska do piłki nożnej murawa już położona, to na boisku wielofunkcyjnym obok prace jeszcze trwają. Podobno generalnemu wykonawcy nie sprzyja pogoda. Coś w tym jest, od kilku dni pada rzęsisty deszcz.

Wczoraj testowano na "Orliku" oświetlenie. Także dwukondygnacyjny budynek (zaplecze socjalno-sportowe) jest już na ukończeniu. Pytanie tylko, czy wykonawca zdąży do 1 października. Sądzimy, że niekoniecznie. Ale to już jego sprawa i on za to może (choć w to wątpimy) zapłacić. Tak czy inaczej społeczność Przygodzic czeka na gotowe boisko. Otwarcie już 10 października. 
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie