Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Orlik za pięć dwunasta?

Jeszcze tylko jeden dzień został generalnemu wykonawcy na dokończenie pracy przy przygodzickim "Orliku" a końca prac jak nie widać, tak nie widać. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że jeśli generalny wykonawca nie zdoła się wyrobić do 1 października, może słono za to zapłacić. Uroczyste otwarcie boiska z programu "Orlik 2012" przy Gminnym Ośrodku Kultury już 10 października.


28 września. 2 dni do końca prac. I choć na płycie głównej boiska do piłki nożnej murawa już położona, to na boisku wielofunkcyjnym obok prace jeszcze trwają. Podobno generalnemu wykonawcy nie sprzyja pogoda. Coś w tym jest, od kilku dni pada rzęsisty deszcz.

Wczoraj testowano na "Orliku" oświetlenie. Także dwukondygnacyjny budynek (zaplecze socjalno-sportowe) jest już na ukończeniu. Pytanie tylko, czy wykonawca zdąży do 1 października. Sądzimy, że niekoniecznie. Ale to już jego sprawa i on za to może (choć w to wątpimy) zapłacić. Tak czy inaczej społeczność Przygodzic czeka na gotowe boisko. Otwarcie już 10 października. 
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie