Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

Towarzystwo Miłosników Przygodzic w Miliczu - fotorelacja Roberta Kaczmarka i Wacława Urbankiewicza

11 września 2010 r. Towarzystwo Miłośników Przygodzic zorganizowało wyjazd na „Święto Karpia Milickiego” do Milicza w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy.
Niespełna 40 osobowa grupa uczestników mogła podziwiać pokazy kulinarne mistrzów kuchni, gotowanie wielkiego gara zupy rybnej pod okiem Łukasza Konika, która była licznie degustowana, stoiska z produktami lokalnymi „Dolina Baryczy Poleca” oraz lokalnej gastronomii z potrawami z karpia i innymi przysmakami. Swoich sił spróbowali panowie ze strongmenem Tedeuszem Hryciukiem. Niezwykle ciekawy okazał się kabaretowy „pojedynek na ości” pomiędzy Kabaretem Moralnego Niepokoju i Kabaretem „Koń Polski”. Wysłuchano również występy zespołów ludowych i muzycznych, w tym kapelę „Boćki” z Przygodzic. Całości towarzyszyła miła atmosfera.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie