Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

Towarzystwo Miłosników Przygodzic w Miliczu - fotorelacja Roberta Kaczmarka i Wacława Urbankiewicza

11 września 2010 r. Towarzystwo Miłośników Przygodzic zorganizowało wyjazd na „Święto Karpia Milickiego” do Milicza w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy.
Niespełna 40 osobowa grupa uczestników mogła podziwiać pokazy kulinarne mistrzów kuchni, gotowanie wielkiego gara zupy rybnej pod okiem Łukasza Konika, która była licznie degustowana, stoiska z produktami lokalnymi „Dolina Baryczy Poleca” oraz lokalnej gastronomii z potrawami z karpia i innymi przysmakami. Swoich sił spróbowali panowie ze strongmenem Tedeuszem Hryciukiem. Niezwykle ciekawy okazał się kabaretowy „pojedynek na ości” pomiędzy Kabaretem Moralnego Niepokoju i Kabaretem „Koń Polski”. Wysłuchano również występy zespołów ludowych i muzycznych, w tym kapelę „Boćki” z Przygodzic. Całości towarzyszyła miła atmosfera.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie