Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Towarzystwo Miłosników Przygodzic w Miliczu - fotorelacja Roberta Kaczmarka i Wacława Urbankiewicza

11 września 2010 r. Towarzystwo Miłośników Przygodzic zorganizowało wyjazd na „Święto Karpia Milickiego” do Milicza w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy.
Niespełna 40 osobowa grupa uczestników mogła podziwiać pokazy kulinarne mistrzów kuchni, gotowanie wielkiego gara zupy rybnej pod okiem Łukasza Konika, która była licznie degustowana, stoiska z produktami lokalnymi „Dolina Baryczy Poleca” oraz lokalnej gastronomii z potrawami z karpia i innymi przysmakami. Swoich sił spróbowali panowie ze strongmenem Tedeuszem Hryciukiem. Niezwykle ciekawy okazał się kabaretowy „pojedynek na ości” pomiędzy Kabaretem Moralnego Niepokoju i Kabaretem „Koń Polski”. Wysłuchano również występy zespołów ludowych i muzycznych, w tym kapelę „Boćki” z Przygodzic. Całości towarzyszyła miła atmosfera.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie