Najnowszy post

Tomasz Sobczak na kanale 63-421

Nie wiem czy wiecie, ale w Jankowie Przygodzkim w stodole pasjonat trzyma odrestaurowanego wojskowego MIGa. Tym pasjonatem jest Tomasz Sobczak. W 9. odcinku Marcin Biegański będzie pytać go o chorobę zwaną pasją. Pasjonat zdobył samolot myśliwski LIM 5P i rozpoczął prace nad jego renowacją. Na jakim jest etapie? Jak wiele wolnego czasu poświęca na prace renowacyjne? Zobaczcie koniecznie. Link do odcinka poniżej. 

KWW Krzysztofa Rasiaka - program wyborczy + kandydaci na radnych i wójta

Przedstawiamy wam program Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka na najbliższe wybory samorządowe 2010. Podajemy również listę kandydatów KWW Rasiaka na randych Rady Gminy Przygodzice. Materiały uzyskaliśmy z powszechnie dostępnych ulotek wyborczych, do których -z racji przeznaczenia - prawa autorskie oczywiście nie obowiązują. Klasycznie już dodajemy opis i krótką interpretację programu. 


  
Oto skany ulotek wyborczych KWW Rasiaka 
Ulotki wyborcze wszystkich kandydatów na radnych z KWW Krzysztofa Rasiaka są dostępne na stronie internetowej www.krzysztofrasiak.pl w zakładce nasi radni. Możecie je również zobaczyć w naszej galerii (folder Wybory Samorządowe 2010).


Ulotka wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka
Kandydaci na randych Rady Gminy Przygodzice z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka, okręgi wyborcze 1-9


Program Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka, oparty głównie na polityce pro-społecznej. Mają powstać nowe miejsca pracy, nowe drogi oraz mieszkania socjalne. KWW Rasiaka oferuje trzy dodatkowe sprawy, których nie ma w programie KWW Kaźmierczaka: 1. rozwiązanie problemu gospodarki wodno-ściekowej, 2. program "Bezpieczna Gmina", 3. rozwiązanie problemu dostępu do Szerokopasmowego Internetu.Administratorzy strony www.gminaprzygodzice.blogspot.com są bezstronni i nie popierają oficjalnie któregoś z komitetów. Każdy z adminów bedzie głosował według własnego uznania.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie