Najnowszy post

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą się już zapisać do szczepień przeciwko COVID-19

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą od dziś zapisywać się na szczepienia przeciwko COVID-19. Kolejek nie ma. Dziś przed 8:00 rano spotkałem idąc do apteki tylko starsze małżeństwo, które przyszło się zapisać. Procedura jest prosta i opisaliśmy ją na blogu. Choć powiem Wam szczerze: wierzę w seniorów, ale nie wyobrażam sobie, że mój niespełna osiemdziesięcioletni Dziadek wchodzi na Internetowe Konto Pacjenta, zakłada profil zaufany i zapisuje się na szczepienia. Na szczęście można telefonicznie lub osobiście u lekarza POZ.

KWW Krzysztofa Rasiaka - program wyborczy + kandydaci na radnych i wójta

Przedstawiamy wam program Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka na najbliższe wybory samorządowe 2010. Podajemy również listę kandydatów KWW Rasiaka na randych Rady Gminy Przygodzice. Materiały uzyskaliśmy z powszechnie dostępnych ulotek wyborczych, do których -z racji przeznaczenia - prawa autorskie oczywiście nie obowiązują. Klasycznie już dodajemy opis i krótką interpretację programu. 


  
Oto skany ulotek wyborczych KWW Rasiaka 
Ulotki wyborcze wszystkich kandydatów na radnych z KWW Krzysztofa Rasiaka są dostępne na stronie internetowej www.krzysztofrasiak.pl w zakładce nasi radni. Możecie je również zobaczyć w naszej galerii (folder Wybory Samorządowe 2010).


Ulotka wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka
Kandydaci na randych Rady Gminy Przygodzice z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka, okręgi wyborcze 1-9


Program Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka, oparty głównie na polityce pro-społecznej. Mają powstać nowe miejsca pracy, nowe drogi oraz mieszkania socjalne. KWW Rasiaka oferuje trzy dodatkowe sprawy, których nie ma w programie KWW Kaźmierczaka: 1. rozwiązanie problemu gospodarki wodno-ściekowej, 2. program "Bezpieczna Gmina", 3. rozwiązanie problemu dostępu do Szerokopasmowego Internetu.Administratorzy strony www.gminaprzygodzice.blogspot.com są bezstronni i nie popierają oficjalnie któregoś z komitetów. Każdy z adminów bedzie głosował według własnego uznania.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie