Najnowszy post

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Przed nami bardzo dynamiczna sytuacja pogodowa, czyli kolejny incydent, który może spowodować zniszczenia i przerwy w dostawie prądu. Od samego początku niedzieli spodziewajmy się silnego wiatru oraz przejścia gwałtownego frontu, być może z powtórką z poniedziałku 17 stycznia. Jutro otrzymacie komunikat z RCB w tej sprawie na SMS. 

KWW Krzysztofa Rasiaka - program wyborczy + kandydaci na radnych i wójta

Przedstawiamy wam program Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka na najbliższe wybory samorządowe 2010. Podajemy również listę kandydatów KWW Rasiaka na randych Rady Gminy Przygodzice. Materiały uzyskaliśmy z powszechnie dostępnych ulotek wyborczych, do których -z racji przeznaczenia - prawa autorskie oczywiście nie obowiązują. Klasycznie już dodajemy opis i krótką interpretację programu. 


  
Oto skany ulotek wyborczych KWW Rasiaka 
Ulotki wyborcze wszystkich kandydatów na radnych z KWW Krzysztofa Rasiaka są dostępne na stronie internetowej www.krzysztofrasiak.pl w zakładce nasi radni. Możecie je również zobaczyć w naszej galerii (folder Wybory Samorządowe 2010).


Ulotka wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka
Kandydaci na randych Rady Gminy Przygodzice z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka, okręgi wyborcze 1-9


Program Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Rasiaka, oparty głównie na polityce pro-społecznej. Mają powstać nowe miejsca pracy, nowe drogi oraz mieszkania socjalne. KWW Rasiaka oferuje trzy dodatkowe sprawy, których nie ma w programie KWW Kaźmierczaka: 1. rozwiązanie problemu gospodarki wodno-ściekowej, 2. program "Bezpieczna Gmina", 3. rozwiązanie problemu dostępu do Szerokopasmowego Internetu.Administratorzy strony www.gminaprzygodzice.blogspot.com są bezstronni i nie popierają oficjalnie któregoś z komitetów. Każdy z adminów bedzie głosował według własnego uznania.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie