Najnowszy post

Dariusz Peśla prezentuje książkę "Radziwiłłowie. Książęta z cesarza łaski - linia berlińsko-antonińska"

26 września 2021 roku w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się promocja książki Dariusza Peśli pt. "Radziwiłłowie. Książęta z cesarza łaski - linia berlińsko-antonińska". Oficjalna premiera publikacji była jednocześnie epilogiem 40. jubileuszowej edycji festiwalu "Chopin w barwach jesieni". 

KWW Przemysława Kaźmierczaka - program wyborczy + kandydaci na radnych i wójta

Przedstawiamy wam program Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka na najbliższe wybory samorządowe 2010. Podajemy również listę kandydatów KWW Kaźmierczaka na randych Rady Gminy Przygodzice. Materiały uzyskaliśmy z powszechnie dostępnych ulotek wyborczych, do których z racji przeznaczenia prawa autorskie oczywiście nie obowiązują. Przy każdym z Komitetów Wyborczych Wyborców postaramy się zinterpretować programy i opisać kandydatury.


Szczegóły poniżej:
Skład Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka: Bogumiła Kołacka - pełnomocnik, Członkowie: Ireneusz Cal, Zenon Halaba, Jan Janota, Zdzisław Jany, Zenon Jura, Andrzej Marczyk, Marian Marek, Wiesław Michalski, Alojzy Niedbał, Czesław Noskowicz, Janina Płóciennik, Jerzy Podemski, Marek Trzcieliński, Stefan Wojtczak, Tomasz Ziąbka, Czesław Zieliński.
Program Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka opiera się generalnie na kontynuacji zamirzonych wcześniej działań. 


Skład Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka (okręgi wyborcze od 1-4).Kandydaci na radnych Rady Gminy Przygodzice. Tutaj musimy nanieść pewną poprawkę, gdyż Aleksandra Kosatki nie ma na liście kandydatów na radnych z tego komitetu. 


Skład Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka (okręgi wyborcze od 5-9).Kandydaci na radnych Rady Gminy Przygodzice


Ulotki wyborcze poszczególnych radnych (zebrane na podstawie wiadomości przesłanych na naszego maila: przygodziceblogspot@gmail.com oraz na podstawie krążących ulotek po poszczególnych miejscowościach Gminy Przygodzice)
Okręg wyborczy nr 6 - PrzygodziceUlotka wyborcza kandydatki na radną Rady Gminy Przygodzice Bogumiły Kołackiej
Ulotka wyborcza kandydata na radnego Rady Gminy Przygodzice Józefa Sikory
Ulotka wyborcza kandydata na radnego Rady Gminy Przygodzice Wacława Kieremkampta
Administratorzy strony www.gminaprzygodzice.blogspot.com są bezstronni i nie popierają oficjalnie któregoś z komitetów. Każdy z adminów bedzie głosował według własnego uznania.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie