Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

KWW Przemysława Kaźmierczaka - program wyborczy + kandydaci na radnych i wójta

Przedstawiamy wam program Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka na najbliższe wybory samorządowe 2010. Podajemy również listę kandydatów KWW Kaźmierczaka na randych Rady Gminy Przygodzice. Materiały uzyskaliśmy z powszechnie dostępnych ulotek wyborczych, do których z racji przeznaczenia prawa autorskie oczywiście nie obowiązują. Przy każdym z Komitetów Wyborczych Wyborców postaramy się zinterpretować programy i opisać kandydatury.


Szczegóły poniżej:
Skład Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka: Bogumiła Kołacka - pełnomocnik, Członkowie: Ireneusz Cal, Zenon Halaba, Jan Janota, Zdzisław Jany, Zenon Jura, Andrzej Marczyk, Marian Marek, Wiesław Michalski, Alojzy Niedbał, Czesław Noskowicz, Janina Płóciennik, Jerzy Podemski, Marek Trzcieliński, Stefan Wojtczak, Tomasz Ziąbka, Czesław Zieliński.
Program Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka opiera się generalnie na kontynuacji zamirzonych wcześniej działań. 


Skład Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka (okręgi wyborcze od 1-4).Kandydaci na radnych Rady Gminy Przygodzice. Tutaj musimy nanieść pewną poprawkę, gdyż Aleksandra Kosatki nie ma na liście kandydatów na radnych z tego komitetu. 


Skład Komitetu Wyborczego Wyborców Przemysława Kaźmierczaka (okręgi wyborcze od 5-9).Kandydaci na radnych Rady Gminy Przygodzice


Ulotki wyborcze poszczególnych radnych (zebrane na podstawie wiadomości przesłanych na naszego maila: przygodziceblogspot@gmail.com oraz na podstawie krążących ulotek po poszczególnych miejscowościach Gminy Przygodzice)
Okręg wyborczy nr 6 - PrzygodziceUlotka wyborcza kandydatki na radną Rady Gminy Przygodzice Bogumiły Kołackiej
Ulotka wyborcza kandydata na radnego Rady Gminy Przygodzice Józefa Sikory
Ulotka wyborcza kandydata na radnego Rady Gminy Przygodzice Wacława Kieremkampta
Administratorzy strony www.gminaprzygodzice.blogspot.com są bezstronni i nie popierają oficjalnie któregoś z komitetów. Każdy z adminów bedzie głosował według własnego uznania.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie