Najnowszy post

Zbadaj klatkę piersiową po COVID-19 za darmo

Gmina Przygodzice prowadzi zapisy na BEZPŁATNE badania RTG klatki piersiowej. Badanie skierowane jest do osób pełnoletnich zamieszkujących gminę Przygodzice. 

Świetlica jak nowa [FOTO]

Takiego obiektu mogłaby pozazdrościć niejedna gmina. Świetlica w Ludwikowie oprócz tradycyjnego wyglądu i wyposażenia ma dodatkowo siłownię oraz saunę! Oprócz tego nowoczesny sprzęt w kuchni i nowy parkiet. Sołectwo Ludwikowa chce, by ten budynek służył do celów komercyjnych - obok jest przecież schronisko - co więc stoi na przeszkodzie, by jesienią czy zimą mogli to przyjeżdżać sportowcy i robić treningi siłowe?Remont świetlicy kosztował ok. 500 tys. złotych. Część pieniędzy pochodziła z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zobaczcie sami co mają teraz mieszkańcy Ludwikowa. 
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie