Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

Świetlica jak nowa [FOTO]

Takiego obiektu mogłaby pozazdrościć niejedna gmina. Świetlica w Ludwikowie oprócz tradycyjnego wyglądu i wyposażenia ma dodatkowo siłownię oraz saunę! Oprócz tego nowoczesny sprzęt w kuchni i nowy parkiet. Sołectwo Ludwikowa chce, by ten budynek służył do celów komercyjnych - obok jest przecież schronisko - co więc stoi na przeszkodzie, by jesienią czy zimą mogli to przyjeżdżać sportowcy i robić treningi siłowe?Remont świetlicy kosztował ok. 500 tys. złotych. Część pieniędzy pochodziła z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zobaczcie sami co mają teraz mieszkańcy Ludwikowa. 
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie