Najnowszy post

Gmina Przygodzice wśród liderów transformacji energetycznej – projekt klastra energii z dofinansowaniem z KPO

Gmina Przygodzice znalazła się w ścisłej czołówce projektów inwestycyjnych wybranych do dofinansowania w ramach naboru na demonstracyjne przedsięwzięcia energetyczne realizowane przez społeczności energetyczne. Ogłoszone 18 czerwca 2025 r. wyniki naboru potwierdziły, że wspólny projekt klastra energii Gmin Odolanów, Przygodzice i Sulmierzyce został bardzo wysoko oceniony i otrzyma wsparcie finansowe z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Stanie w długich kolejkach się chyba opłaciło. 

Tak w Internecie promuje się starosta Włodzimierz Jędrzejak

Nie od dziś wiadomo, że starosta ostrowski Włodzimierz Jędrzejak ubiega się w tych wyborach samorządowych o fotel prezedenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dotychczas jego kampania wyborcza była stonowana, choć bilbordy i tak wywołały niemałą burzę medialną. Teraz woda wokół Jędrzejaka znów jest wzburzona a to za sprawą tego muzycznego spotu. Sami popatrzcie. 




Autorzy tekstu i muzyki to zespół "Savoy" z Ostrowa Wielkopolskiego, którą ją jednocześnie wykonuje. To dośc innowacyjna forma prowadzenia kampanii prezydenckiej w Ostrowie. 

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie