Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Halloween After Party - 12.11.2010 - GOK - Zaproszenie

Halloween After Party to impreza dla młodych ludzi, którzy kochają dobrą zabawę przy najlepszej muzyce rozrywkowej. Tak samo jak Summer Dance Party i Muzyczny Koniec Lata jest to impreza tematyczna. Halloween - jak sama nazwa wskazuje ma nam przypominać o stworach nie z tego świata - stąd nasz pomysł by była to po prostu impreza przebierana. Liczy się dobra zabawa ale i pomysłowość - dla najlepiej przebranych mamy atrakcyjne nagrody! Liczymy na Waszą wyobraźnię i kreatywność :) Imprezę poprowadzi dobrze Wam znany DJ Wojtas, który i tym razem postara się by parkiet wciągał do tańca.Tak jak obiecywaliśmy Wam kolejne imprezy, tak dotrzymujemy słowa. I liczymy, że nas nie zawiedziecie i będzie z nami!
Zapraszamy!!!


Informacje: 

Miejsce imprezy: Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach 
START: godz. 20.00 
Bilety: 5 zł do godziny 21:00.         10zł od 21:00 

Również bilety można zamówić pod numerem tel. 692056189 

Bilety na wstępie nie są po to by zarobić. Myślimy że 5zł dla punktualnych to nie taka duża kwota. Pieniądze ze sprzedaży wejściówek są na pokrycie kosztów organizacji oraz na nowe imprezy, które dzięki nim mogą się odbyć i być jeszcze bardziej atrakcyjne. 

Picie alkoholu na imprezie będzie zabronione! Pełnoletnie osoby mogą natomiast do godz. 23.00 skorzystać z otwartych w tym dniu punktów monopolowych: 

- baru u „Daniela” (ul. Kasztanowa) 300 metrów od sali GOK 

- pizzerii PAOLA (ul. Szkolna) 600 metrów od Sali GOK – kierunek Janków Przygodzki 

W pizzerii, co oczywiste, można także zamówić coś do jedzenia - do czego serdecznie zachęcamy. Ten punkt gastronomiczny oferuje także dowóz na miejsce. 

Całą imprezę zabezpieczają organizatorzy, liczymy że osoby bawiące się na imprezie będą zachowywały się z kulturą. Wszelkie niestosowne zachowanie będą w odpowiedni sposób egzekwowane. 

Zapraszamy też wytrwałych do zachowania porządku i pomocy przy pakowaniu sprzętów i sprzątaniu po imprezie. organizatorzy


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie