Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Winter PARTY 28.01.2011 - zapraszamy!

W piątek 28.01.2011 odbędzie się kolejna impreza organizowana przez młodych dla młodych. WINTER PARTY to impreza w zimie z gorącymi kawałkami na rozgrzanie karnawału i rozpoczęcie feri. Zapraszamy na nią licealistów, studentów. Jednym słowem wszyskich, którzy czują się młodzi i lubią się bawić.
Za konsolą dj Czapa (znany rónież jako dj Wojtas) wraz z gośćmi bedzie prowadził impreze w klimatach muzycznbych R&B, dance, disco i innych, Niespodzianki gwarantowane! Szczegóły poniżej:
Informacje:
Rozpoczęcie: godzina 20:00
Wstęp 5zł do godz 21:00 od 10zł


Również Bilety można zamówić pod numerem tel. 692056189

Bilety na wstępie nie są po to by zarobić. Myślimy że 5zł dla punktualnych to nie taka duża kwota. Pieniądze ze sprzedaży wejściówek są na pokrycie kosztów organizacji oraz na nowe imprezy, które dzięki nim mogą się odbyć i być jeszcze bardziej atrakcyjne.

Picie alkoholu na imprezie będzie zabronione! Pełnoletnie osoby mogą natomiast do godz. 23.00 skorzystać z otwartych w tym dniu punktów monopolowych:

- baru u „Daniela” (ul. Kasztanowa) 300 metrów od sali GOK

- pizzerii PAOLA (ul. Szkolna) 600 metrów od Sali GOK – kierunek Janków Przygodzki

W pizzerii, co oczywiste, można także zamówić coś do jedzenia - do czego serdecznie zachęcamy. Ten punkt gastronomiczny oferuje także dowóz na miejsce.

Całą imprezę zabezpieczają organizatorzy, liczymy że osoby bawiące się na imprezie będą zachowywały się z kulturą. Wszelkie niestosowne zachowanie będą w odpowiedni sposób egzekwowane.

Zapraszamy też wytrwałych do zachowania porządku i pomocy przy pakowaniu sprzętów i sprzątaniu po imprezie.organizatorzy
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie