Najnowszy post

Spore dofinansowanie na budowę i rozbudowę dwóch dróg w Przygodzicach

Dobrze opracowana przez urzędników z gminy dokumentacja pozwoliła na uzyskanie dotacji z Rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Jest spora szansa na dwie poważne realizacje dróg w Przygodzicach. Mowa o budowie drogi w okolicach terenów inwestycyjnych oraz rozbudowę ulicy Kasztanowej w Przygodzicach. Gmina będzie miała okazję sfinalizować sprawę wyprostowania drogi w ciągu ulicy Kasztanowej. 

Winter PARTY 28.01.2011 - zapraszamy!

W piątek 28.01.2011 odbędzie się kolejna impreza organizowana przez młodych dla młodych. WINTER PARTY to impreza w zimie z gorącymi kawałkami na rozgrzanie karnawału i rozpoczęcie feri. Zapraszamy na nią licealistów, studentów. Jednym słowem wszyskich, którzy czują się młodzi i lubią się bawić.
Za konsolą dj Czapa (znany rónież jako dj Wojtas) wraz z gośćmi bedzie prowadził impreze w klimatach muzycznbych R&B, dance, disco i innych, Niespodzianki gwarantowane! Szczegóły poniżej:
Informacje:
Rozpoczęcie: godzina 20:00
Wstęp 5zł do godz 21:00 od 10zł


Również Bilety można zamówić pod numerem tel. 692056189

Bilety na wstępie nie są po to by zarobić. Myślimy że 5zł dla punktualnych to nie taka duża kwota. Pieniądze ze sprzedaży wejściówek są na pokrycie kosztów organizacji oraz na nowe imprezy, które dzięki nim mogą się odbyć i być jeszcze bardziej atrakcyjne.

Picie alkoholu na imprezie będzie zabronione! Pełnoletnie osoby mogą natomiast do godz. 23.00 skorzystać z otwartych w tym dniu punktów monopolowych:

- baru u „Daniela” (ul. Kasztanowa) 300 metrów od sali GOK

- pizzerii PAOLA (ul. Szkolna) 600 metrów od Sali GOK – kierunek Janków Przygodzki

W pizzerii, co oczywiste, można także zamówić coś do jedzenia - do czego serdecznie zachęcamy. Ten punkt gastronomiczny oferuje także dowóz na miejsce.

Całą imprezę zabezpieczają organizatorzy, liczymy że osoby bawiące się na imprezie będą zachowywały się z kulturą. Wszelkie niestosowne zachowanie będą w odpowiedni sposób egzekwowane.

Zapraszamy też wytrwałych do zachowania porządku i pomocy przy pakowaniu sprzętów i sprzątaniu po imprezie.organizatorzy
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie