Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

XII Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach już 17 kwietnia 2011 roku

Znamy już dokładną datę XII edycji Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach. Jedna z największych tego typu imprez wystawienniczych w regionie odbędzie się po raz kolejny na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach już za dokładnie miesiąc, czyli 17 kwietnia. W tym roku targi odbędą się pod hasłem "Wszystko dla środowiska, domu i ogrodu". To może być kolejna rekordowa impreza! Nasi reporteży będą informowali Państwa o każdym pomyśle organizatorów, na bieżąco będziemy też podawać informacje organizacyjne. Szczegóły w załączniku. 17 kwietnia zapraszamy do Przygodzic!
Od początku istnienia przygodzickie Targi Rolno-Ogrodnicze cieszą się niemałą popularnością. Co pokazały ostatnie lata, z roku na rok przybywa i chętnych by coś na targach kupić, i tych, którzy chcą tam swoje produkty sprzedać. Tak było w tamtym roku: 250 wystawców, tysiące ludzi na terenie ZSP CKU. Szczegóły w naszej fotorelacji:

XII edycja Targów Rolno-Ogrodniczych 2011 już za miesiąc!

W tym roku tradycyjnie każdy znajdzie coś dla siebie. Dominować ma branża ogrodnicza - krzewy, drzewa, sadzonki, warzywa oraz kwiaty. Na powierzchni wystawienniczej nie zabraknie również maszyn rolniczych i ogrodniczych. Po raz kolejny znajdziemy też coś do budowy i wystroju domu. 

Do dyspozycji będzie aż 5 hektarów powierchni wystawienniczej. Oto pozostałe atrakcje, które czekają na Państwa 17 kwietnia:

- gastronomia
- zamki dmuchane, stoiska z zabawkami,
- pokaz zaprzęgów konnych,
- prezentacja starych pojazdów w Muzeum Historii Wojskowości, które Ostrowska Grupa Rekonstrukcji Historycznej uruchomiła na terenie szkoły,
- otwarcie dla zwiedzających Szkolnej Izby Tradycji Rolniczej w zabytkowym spichlerzu.
- pokaz bezpieczeństwa pracy maszynami rolniczymi.
- stoisko informacyjne o programach związanych z pozyskiwaniem środków unijnych, kursach, szkoleniach, nowatorskich rozwiązaniach technologicznych z zakresu ekologii i oszczędzania energii. 


Oto, jak w ubiegłym roku bogata w atrakcje była XI edycja Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach:A oto targi widziane z 37 metrowej drabiny:


Więcej informacji na tematy organizacyjne znajdziecie Państwo tutaj:


www.rozwojedukacji.com.pl lub www.zspprzygodzice.com 

ZSP CKU 62 7336132 
dyrektor Dariusz Kaczmarek tel. 502229816

komisarz Targów Rolno – Ogrodniczych: Bogusław Lipiński


Czas trwania XII Targów Rolno-Ogrodniczych 2011:17.04.2011

10:00 - 17:00
Organizatorami imprezy są:


- Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Edukacji Powiatu Ostrowskiego
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach


Współorganizatorami:

- Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
- Urząd Gminy w Przygodzicach
- Wielkopolska Izba Rolnicza


Zapraszamy do Przygodzic! 

Komentarze

  1. a moze jakis konkurs na przystojnego faceta. ...tego typu konkursiki są żałosne jak można wybrać najładniejszą dziewczyne, przecież tyle dziewczyn ile gustów, jednemu sie podoba ta innym tamta, jedna ma wiecej znajomych by ja wspierali inna nie ma jedna jest kasiasta druga nie. to głównie te parametry decyduja o wygraniu

    OdpowiedzUsuń
  2. Każde wybory rządzą się tym samym prawem! Inicjatywa jest społeczna, pomysł fajny to dlaczego go negować! Czasami należałoby się zastanowić przed napisaniem komentarza...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie