Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Rusza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży: Gmina Przygodzice w wiosennej scenerii

No i stało się. To nie prima aprillisowy żart! Wczoraj ruszył konkurs organizowany przez serwis internetowy http://www.gminaprzygodzice.info/ pod tytułem "Gmina Przygodzice w wiosennej scenerii". To inicjatywa przeznaczona dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy - uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. 


Zasady są proste: bierzecie do ręki aparat fotograficzny i robicie nim fotografię związaną z Gminą Przygodzice. Mogą to być miejsca, ludzie, zwierzęta, rośliny - co tylko chcecie, byleby było związane z naszą piękną Gminą. Zdjęcia nadsyłacie do nas na adres mailowy:
przygodziceblogspot@gmail.com

Specjalna komisja, w której znajdą się m.in. Wójt Gminy Przygodzice - Krzysztof Rasiak, Radny Rady Gminy Przygodzice - Robert Kaczmarek, dyr. GZEAS w Gminie Przygodzice - Barbara Duczmal oraz przedstawiciele naszej stronki i sponsora wybiorą nalepsze kilknaście prac. Wygrywając otrzymujecie fantastyczne nagrody: statywy, pendrive'y, puchary, książki oraz gadżety związane z fotografią. Najlepsze prace zawisną na specjalnej pokonkursowej wystawie w przygodzickiej Chacie Regionalnej. Proste prawda? 

Szczegóły po kliknięciu na banner:

Komentarze

 1. mam pytanie co do jednego punktu z regulaminu konkursu, szczególnie do tego fragmentu:
  2.6. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodziny pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, radnych Gminy Przygodzice oraz pracowników Urzędu Gminy w Przygodzicach.

  czy do pracowników Urzędu Gminy w Przygodzicach zalicza się też pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przygodzicach?

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamysl regulaminu byl pewnie taki, aby wykluczyc rodziny pracownikow GOPSu tez, ale ten punkt regulaminu jest tak napisany, ze tego nie wyklucza. Z tego co wiem GOPS dziala jako jednostka buzdetowa gminy, kierownik GOPS podlega Wojtowi, ale jest samodzielną jednostką organizacyjną. Stad tez gdyby ktos podwazyl zasadnosc uczestnictwa rodziny pracownikow GOPS to moznaby sie z tym mocno spierac wszelkikim dozwolonymi prawnie sposobami ;-)

  Działającą jako jednostka budżetowa Gminy

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli, zawsze można wysłać zdjęcie, a w razie problemów spierać się, że punkt regulaminu nie dokładnie wyjaśniony. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Rodziny pracowników GOPS moga uczestniczyć w konkursie.

  Chodziło nam głównie o najbliższe otoczenie jury konkursu,


  Pozdrawiamy.
  www.gminaprzygodzice.info

  OdpowiedzUsuń
 5. mam pytanie to ile można wysłac zdjęć ?? bo ostatnio pisało że jedno :( kilka czy jedno ?? prosze o szybką odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 6. Wsytarczy wysłać jedno najlepsze zdjęcie. I tak spośród kilku nadesłanych organizatorzy będą musieli wysłać jedno najlepsze.

  Proszę wybierać zgodnie ze swoimi upodobaniami. Wysłać po prostu najlepsze zdjęcie.

  Pozdrawiamy
  www.gminaprzygodzice.info

  OdpowiedzUsuń
 7. a jak sie wyśle kilka zdjęć to coś sie stanie??np. nie ocenia ich!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wybierzemy najlepsze według nas i wystawimy je do konkursu.

  Pozdrawiam
  admin

  OdpowiedzUsuń
 9. czy dostaje się po wysłaniu zdjęć jakiś email że dotarły zdjęcia i że bierze sie w nim udział ??

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie