Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

XII Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach 2011 - Co? Gdzie? Kiedy?

Znamy już dokładną datę XII edycji Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach. Jedna z największych tego typu imprez wystawienniczych w regionie odbędzie się po raz kolejny na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach już za dokładnie miesiąc, czyli 17 kwietnia. W tym roku targi odbędą się pod hasłem "Wszystko dla środowiska, domu i ogrodu". To może być kolejna rekordowa impreza! Nasi reporteży będą informowali Państwa o każdym pomyśle organizatorów, na bieżąco będziemy też podawać informacje organizacyjne. Szczegóły poniżej. 17 kwietnia zapraszamy do Przygodzic!


Od początku istnienia przygodzickie Targi Rolno-Ogrodnicze cieszą się niemałą popularnością. Co pokazały ostatnie lata, z roku na rok przybywa i chętnych by coś na targach kupić, i tych, którzy chcą tam swoje produkty sprzedać. Tak było w tamtym roku: 250 wystawców, tysiące ludzi na terenie ZSP CKU. Szczegóły w naszej fotorelacji:XII edycja Targów Rolno-Ogrodniczych 2011 już za miesiąc!

W tym roku tradycyjnie każdy znajdzie coś dla siebie. Dominować ma branża ogrodnicza - krzewy, drzewa, sadzonki, warzywa oraz kwiaty. Na powierzchni wystawienniczej nie zabraknie również maszyn rolniczych i ogrodniczych. Po raz kolejny znajdziemy też coś do budowy i wystroju domu. Oto schemat tegorocznych targów:

Tak będzie wyglądał schemat XII Targów w Przygodzicach (źródło: ZSP CKU Przygodzice)Do dyspozycji będzie aż 5 hektarów powierchni wystawienniczej. Oto pozostałe atrakcje, które czekają na Państwa 17 kwietnia:

- gastronomia
- zamki dmuchane, stoiska z zabawkami,
- pokaz zaprzęgów konnych,
- prezentacja starych pojazdów w Muzeum Historii Wojskowości, które Ostrowska Grupa Rekonstrukcji Historycznej uruchomiła na terenie szkoły,
- otwarcie dla zwiedzających Szkolnej Izby Tradycji Rolniczej w zabytkowym spichlerzu.
- pokaz bezpieczeństwa pracy maszynami rolniczymi.
- stoisko informacyjne o programach związanych z pozyskiwaniem środków unijnych, kursach, szkoleniach, nowatorskich rozwiązaniach technologicznych z zakresu ekologii i oszczędzania energii. 


Oto, jak w ubiegłym roku bogata w atrakcje była XI edycja Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach:

A oto targi widziane z 37 metrowej drabiny:
Więcej informacji na tematy organizacyjne znajdziecie Państwo tutaj:


www.rozwojedukacji.com.pl lub www.zspprzygodzice.com 

ZSP CKU 62 7336132 dyrektor Dariusz Kaczmarek tel. 502229816

komisarz Targów Rolno – Ogrodniczych: Bogusław Lipiński


Czas trwania XII Targów Rolno-Ogrodniczych 2011:

17.04.2011

10:00 - 17:00


Oto pakiet dokumentów, które trzeba mieć, aby wystawić się na XII Targach w Przygodzicach.

Organizatorami imprezy są:


- Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Edukacji Powiatu Ostrowskiego
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach


Współorganizatorami:

- Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
- Urząd Gminy w Przygodzicach
- Wielkopolska Izba Rolnicza


Zapraszamy do Przygodzic! 


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie