Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Kolejna czołówka Tirów. Kierowca jednego z nich nie żyje

Dziś między 21. a 22. w Przygodzicach na krajowej "11" doszło do czołowego zderzenia dwóch Tirów. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu, drugiego zabrała karetka do szpitala. Do wypadku doszło kilkaset metrów od najniebezpieczniejszego skrzyżowania w regionie: Krajowa "11" - Dębnica - Chynowa. To już kolejne tego typu zdarzenie z udziałem tirów w ostatnich miesiącach. Wcześniej podobne także miały miejsce na terenie gminy Przygodzice. To okazało się tragiczne. 

Do zderzenia dwóch tirów doszło po godzinie 21:00. Kierowca białego Tira widocznego na zdjęciach jechał krajową "11" od strony Antonina. Kierowca zielonej ciężarówki poruszał się także krajówką, ale od strony Przygodzic. Samochodzy zderzyły się czołowo. Kierowca białego tira wiozący meble zginął na miejscu. 

Miejsce wypadku. 

Służby dokonują oględzin na miejscu tragedii. 

Na miejscu tragedii pierwsze pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego oraz jednostka OSP z Przygodzic, która zawsze zabezpiecza takie zdarzenia. Był także wójt gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak. 

Oto krótki filmik z miejsca wypadku:Na miejscu pojawił się też prokurator, który dokonał oględzin miejsca wypadku, przesłuchał 3 świadków oraz ustalił tożsamość zmarłego kierowcy. 
.
Droga krajowa nr "11" była w tamtym miejscu kompletnie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy najpierw przez Debnice i Czarnylas, potem z Ostrowa i Ostrzeszowa przez Odolanów. Usuwanie skutków wypadku trwało kilka godzin. Zdjęcia wykonał Tomasz Wojciechowski oraz Maciej Kamiński z OSP w Przygodzicach. 

Komentarze

 1. osp Przygodzice i Żuk ! takie statki to juz powinny w muzeum stać haha

  OdpowiedzUsuń
 2. skad ci sie wzielo ze prawdopodobnie zasnal, nie dodawaj od siebie czegos czego nie wiesz

  OdpowiedzUsuń
 3. poza tym skad ten rozjechany zwierzak na drodze????? moze on byl przyczyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten zwierzak leżał kilkaset metrów dalej. Raczej on nie był przyczyną wypadku.

  Do Anonimowy:

  Widzisz tam słowo "prawdopodobnie"? Jak nie to do lekarza, tego od oczu.

  OdpowiedzUsuń
 5. W chwili ludzkiej tragedii nie ma to jak nakręcać filmiki na youtube'a oraz robić zdjęcia. Szanowny fotografie, jeszcze mogłeś worek odchylić! Cóż za wspaniały komentarz, opisujący zdjęcie! Ciekawe co na to rodzina zmarłego... Mam nadzieję, że znajdzie w sobie siłę, do walczenia o godność zmarłego. Niech się pan/pani wstydzi swojego postępowania. Cóż sensacja, za wszelką cenę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z komentarzem odnośnie opisu pod pierwszym zdjęciem, jak tak można. Dobrze znam rodzinę i samego zmarłego, który osierocił dwie córki, z szacunku dla nich wszystkich PROSZĘ CIĘ SZANOWNY ADMINIE o wykasowanie zdjęcia wraz z komentarzem, to niewyobrażalna tragedia...

  OdpowiedzUsuń
 7. Zginął niewinny człowiek a wnioski, że "prawdopodobnie zasnął", całkowicie mijają się z prawdą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Szanowni Państwo treść tej informacji została już wcześniej zmieniona. Zniknęła z niej kwestia o prawdopodbnym zaśnięciu kierowcy, który zginał.

  Niestety serwery bloggera ostatnio świrują - jednym z takich odstępstw jest brak aktualizacji newsów. W tym przypadku tak było.

  Pozdrawiam
  admin

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie