Najnowszy post

List w sprawie "Glinianki"

Nie ma tygodnia, aby ktoś na skrzynkę naszego bloga nie przysłał zapytania o to jak można uzyskać pozwolenia na łowienie na Glinance. Taki list wysłał ostatnio Tomasz, mieszkaniec okolicy, który choć mieszka blisko, to nie może skorzystać z gminnego obiektu, wyremontowanego za gminne pieniądze.  fot. archiwum

Damian pobity na śmierć przez 3 mężczyzn

Damian - 17-letni mieszkaniec naszej gminy a konkretnie Topoli Wielkiej został wczoraj pobity na śmierć. Szedł wraz z dziewczyną nieopodal dworca kolejowego w Nowych Skalmierzycach. Podeszło do niego 3 mężczyzn. Zaczęli go bić i kopać, bo podobno nie spodobało im się, że jest z innej miejscowości. Damian upadł na krawężnik. Stracił przytomność. Trzech mężczyzn w wieku 17, 19 i 20 lat uciekło z miejsca pobicia. Przyjechała Policja. Reanimowała Damiana. Ratowanie życia kontynuowali także lekarze z ostrowskiego SOR-u. Niestety bezskutecznie. Damian zmarł dziś po godzinie 1 w nocy. To wielka tragedia dla całej rodziny i społeczności Topoli Wielkiej. Młody mężczyzna był spokojny, nie szukał awantur. 3 sprawców pobicia jest już za kratkami. Wszyscy mamy nadzieję, że słono za tę tragedię zapłacą. 

Spoczywaj w pokoju.
Znajomi Damiana

Komentarze

 1. Jedno krótkie pytanie-można dowiedzieć się jak nazywał się ten chłopiec z Topoli Wielkiej-Damian?? Straszne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie możemy podać takich informacji. Łamią one polskie prawo.

  To wielka tragedia...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tragedia. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. A zwyrodnialcy powinni do końca życia siedzieć za kratkami. Jeszcze raz współczuje:(

  OdpowiedzUsuń
 4. więcej szacunku dla rówieśników i toleranci a oprawcy miejsce to obszar zamknięty czyli busz lub bezludna wyspa

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe jaki wyrok zapadnie w tej sprawie...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie