Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

Nie masz zasięgu w gminie Przygodzice? Sprawdź gdzie stoją nadajniki sieci komórkowych

zdjęcie: www.pless.pl
Zdarza Ci się gubić zasięg w telefonie komórkowym? To raczej normalne, chyba wszyscy się z tym borykami. W nowszych modelach telefonów są jednak ustawienia, które pozwalają znaleźć przekaźnik innego operatora, co pozwala na relatywnie szybsze znalezienie sygnału i chodzenie z kąta w kąt z wyciągniętą komórką. Poniżej prezentujemy lokalizację 5 nadajników 3 sieci komórkowych na terenie całej gminy Przygodzice. Są to sieci ERA (T-Mobile), PLUS, Orange oraz PLAY a stacje są ulokowane w miejscowościach: Wysocko Małe, Czarnylas oraz Antonin. Dzięki szybkiej reakcji naszych czytelników spis został wzbogacony o dodatkowe stacje. Szczegóły poniżej. 


Stacje bazowe telefonii komórkowych:

ERA (T-Mobile) GSM 900 UMTS/UMTS2100 - Wysocko Małe, ul. Przygodzka 6 (gospodarstwo rolne)
ERA (T-Mobile) GSM 900             - Czarnylas
ERA (T-Mobile) GSM 900             - Antonin, Wrocławska 26


ORANGE GSM 1800/ GSM 900 - Antonin, Wrocławska 26

PLUS GSM 900           - Antonin, Wrocławska 17 (na terenie tartaku, nieopodal pałacyku Radziwiłłów)
PLSU GSM 900           - Czarnylas, Baza GS

PLAY E-GSM 900           - Antonin, Mikstacka 1

Komentarze

 1. Prezentowane zestawienie jest niepełne. Bazując na bieżącym wykazie pozwoleń radiowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej pełna lista przedstawia się następująco:
  T-Mobile GSM900 Antonin, Wrocławska 26
  Orange GSM1800/GSM900 Antonin, Wrocławska 26
  Plus GSM 900 Antonin, Wrocławska 17 (na terenie tartaku)
  Play E-GSM900 Antonin, Mikstacka 1
  T-Mobile GSM900 Czarnylas baza GS
  Plus GSM900 Czarnylas baza GS
  T-Mobile GSM900/UMTS2100 Wysocko Małe, Przygodzka 6
  W wyniku rebrandingu od dnia 5 czerwca br. ERA zmieniła nazwę na T-Mobile.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie są to skuteczne rozwiązania, miasteczko leży w nieciekawym położeniu, załatwiam sprawe z operatorem sieci Plus aby wkrótce powstała w Przygodzicach stacja przekaźnikowa jednak mieszkańcy wyżej połozonych terenów nie zgadzaja się na budowe stacji na ich terenie więc sprawa się przeciąga, zaproponowalem umieszczenie nadajników o słabszej mocy na blokach mieszkalnych przy ul. Wrocławskiej, realizacja projektu ma się zacząc na poczatku przyszlego roku tj 2012.

  Pozdrawiam,
  Krzysztof Kamzol

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie