Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

100 tysięcy wejść na bloga! Dziękujemy!

No i stało się. Stronę www.gminaprzygodzice.info odwiedziło już w sumie 100 tysięcy osób! Kochani - w życiu nie śniło nam się, że nasz blog będzie tak popularny. Dziennie odwiedza go średnio ponad 200 osób! Kiedy zakładaliśmy bloga ponad rok temu myśleliśmy, że będzie powielał tylko to, co znajdzie się na stronie www.przygodzice.pl. Największym motorem napędowym dla Nas jest komentarz, który ostanio usłyszeliśmy: "Wasz blog bije oficjalną stronę gminy na głowę". I wszyscy krytycy, głównie ze starszego pokolenia "zasiedziałych" na swoich stołkach, mogą teraz pisać sobie pod spodem nawet milion negatywnych komentarzy na nasz temat. Odpowiadamy - my nie przestaniemy. Do tej pory odwiedzili nas Internauci z takich krajów jak: głównie Polska, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia, Islandia, Rosja ale i Włochy czy Kanada. Piszemy, działamy, istniejemy - dla Was. I za to Wam dziękujemy drodzy czytelnicy! Dziękujemy i prosimy o więcej! 


Oto dowód frekwencyjny :) Komentarze

 1. Gratulacje!Dobra robota!Oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy również ;) a pamiętam, że kiedy odkryłem tą stronę, kiedy jeszcze była skromniutkim informatorem o nieznanych zakątkach Przygodzic i drewnianą budką pokrytą chaszczami w banerze (swoją drogą ta budka miała swój klimat i mi się podobała)... Ehh wspomnienia... Miejmy nadzieję tylko, że nasze strony nigdy nie zamilkną i będą przyciągać nowych twórców, by te dzieła trwały w nieskończoność i (wiem, że to górnolotnie brzmi) mobilizowały do pracy na rzecz społeczności coraz młodszych ludzi...

  OdpowiedzUsuń
 3. @Paweł

  Dziękujemy za miłe słowa!

  @Darek

  Takie komentarze motywują nas do działania. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy - m.in. z Waszą stroną - uda nam się stworzyć wirtualną rzeczywistość w gminie Przygodzice!

  Dzięki za słowa uznania.
  Pozdrawiamy
  admini :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie