Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Finał konkursu o Grand Prix "Złoty Mikrofon" już 26 sierpnia - zapraszamy!

Za tydzień, 26 sierpnia o godz. 18.30 odbędzie się finał konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej o Grand Prix "Złoty Mikrofon". Na scenie w przygodzickim Gminnym Ośrodku Kultury wystąpi 6 wokalistek. Każda z nich zaprezentuje piosenkę wybraną przez jury w eliminacjach. Poziom rywalizacji okazał się tak wysoki, że jury zdecydowało się przyjąć do wielkiego finału wszystkie uczestniczki eliminacji.  Uroczysta gala, na której jurorzy wyłonią nagrodę główną - Grand Prix "Złoty Mikrofon" zapowiada sie bardzo ciekawie. Czekają też wspaniałe nagrody:))


 Celem konkursu o Grand Prix "Złoty Mikrofon" jest propagowanie kultury muzycznej oraz szukanie młodych talentów wśród Was drodzy uczestnicy. No i myślę, że kilka takich "nieoszlifowanych diamentów" pokazało podczas eliminacji, co to znaczy zaśpiewać na poziomie.
Podobnie jak w eliminacjach, tak i w wielkim finale w jury zasiądą:

- Robert Kaczmarek - radny Rady Gminy Przygodzice i jednocześnie pomysłodawca konkursu,
- Ewa Borowicz - ekspert muzyczny (Studio Wokalne Art-Musica przy Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim),
- Paulina Łuczak - dobrze wszystkim znana wokalistka Kapeli "Boćki" oraz kolejny ekspert muzyczny
- Jacek Kasznicki (Studio Art-Musica przy MDK w Ostrowie Wielkopolskim).

W finale wystąpią "nasze" gwiazdy:

1. Laura Marciniak - "Drzwi do kariery"
2. Jagoda Koryciak - "Uchylone drzwi"
3. Diana Szczypkowska - "Magiczne ognie"
4. Paulina Fikus - "Ada to nie wypada"
5. Julita Madajka - "Hallelujah"
6. Natalia Kopras - "Radość najpiękniejszych lat"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim rodziny wykonawców, przyjacół i znajomych aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i motywujący doping.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie