Najnowszy post

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą się już zapisać do szczepień przeciwko COVID-19

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą od dziś zapisywać się na szczepienia przeciwko COVID-19. Kolejek nie ma. Dziś przed 8:00 rano spotkałem idąc do apteki tylko starsze małżeństwo, które przyszło się zapisać. Procedura jest prosta i opisaliśmy ją na blogu. Choć powiem Wam szczerze: wierzę w seniorów, ale nie wyobrażam sobie, że mój niespełna osiemdziesięcioletni Dziadek wchodzi na Internetowe Konto Pacjenta, zakłada profil zaufany i zapisuje się na szczepienia. Na szczęście można telefonicznie lub osobiście u lekarza POZ.

Finał konkursu o Grand Prix "Złoty Mikrofon" już 26 sierpnia - zapraszamy!

Za tydzień, 26 sierpnia o godz. 18.30 odbędzie się finał konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej o Grand Prix "Złoty Mikrofon". Na scenie w przygodzickim Gminnym Ośrodku Kultury wystąpi 6 wokalistek. Każda z nich zaprezentuje piosenkę wybraną przez jury w eliminacjach. Poziom rywalizacji okazał się tak wysoki, że jury zdecydowało się przyjąć do wielkiego finału wszystkie uczestniczki eliminacji.  Uroczysta gala, na której jurorzy wyłonią nagrodę główną - Grand Prix "Złoty Mikrofon" zapowiada sie bardzo ciekawie. Czekają też wspaniałe nagrody:))


 Celem konkursu o Grand Prix "Złoty Mikrofon" jest propagowanie kultury muzycznej oraz szukanie młodych talentów wśród Was drodzy uczestnicy. No i myślę, że kilka takich "nieoszlifowanych diamentów" pokazało podczas eliminacji, co to znaczy zaśpiewać na poziomie.
Podobnie jak w eliminacjach, tak i w wielkim finale w jury zasiądą:

- Robert Kaczmarek - radny Rady Gminy Przygodzice i jednocześnie pomysłodawca konkursu,
- Ewa Borowicz - ekspert muzyczny (Studio Wokalne Art-Musica przy Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim),
- Paulina Łuczak - dobrze wszystkim znana wokalistka Kapeli "Boćki" oraz kolejny ekspert muzyczny
- Jacek Kasznicki (Studio Art-Musica przy MDK w Ostrowie Wielkopolskim).

W finale wystąpią "nasze" gwiazdy:

1. Laura Marciniak - "Drzwi do kariery"
2. Jagoda Koryciak - "Uchylone drzwi"
3. Diana Szczypkowska - "Magiczne ognie"
4. Paulina Fikus - "Ada to nie wypada"
5. Julita Madajka - "Hallelujah"
6. Natalia Kopras - "Radość najpiękniejszych lat"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim rodziny wykonawców, przyjacół i znajomych aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i motywujący doping.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie