Najnowszy post

Dariusz Peśla prezentuje książkę "Radziwiłłowie. Książęta z cesarza łaski - linia berlińsko-antonińska"

26 września 2021 roku w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się promocja książki Dariusza Peśli pt. "Radziwiłłowie. Książęta z cesarza łaski - linia berlińsko-antonińska". Oficjalna premiera publikacji była jednocześnie epilogiem 40. jubileuszowej edycji festiwalu "Chopin w barwach jesieni". 

Pobili kolegę w Dębnicy. Bez powodu.

Jak donosi serwis www.naszemiasto.pl 29 sierpnia na terenie gminy Przygodzice, a dokładnie w Dębnicy doszło do pobicia 19-latka. Wedlug ustaleń Policji młody mężczyzna został pobity przez ... kolegów. Szedł sobie ulicą do domu. Nieopodal cemantarza w Dębnicy nadjechał samochód, z którego wysiedli rówieśnicy. Zaczęli go obkładać pięściami, a kiedy 19-latek upadł na ziemię, także kopać. Mężczyzna trafił do szpitala ze stłuczeniami głowy oraz klatki piersiowej. Sprawy pobicia są już w rękach Policji. To młodzi mężczyźni w wieku od 18 do 21 lat. Nie potrafią powiedzieć dlaczego pobili kolegę. Prokurator zastosował wobec nich środek zapowiegawczy w postaci dozoru. Nasuwa się tutaj pytanie: Czy jesteśmy bezpieczni na ulicach w nocy? Niby zwyczajna sytuacja życiowa: wracamy do domu a tu wysiada ktoś z samochodu i obkłada nas pięściami. Co Wy o tym sądzicie? Zapraszamy do dyskusji. 

Komentarze

 1. banda debili, pozamykac idotow i wychlostac!! a gdzie to bylo?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety ani Policja w Ostrowie Wielkopolskim ani serwis www.naszemiasto.pl nie podają dokładnej miejscowości.

  Pozdrawiam
  admin

  OdpowiedzUsuń
 3. Kretynizm do potęgi !!! Jak można się tak zachowywać być takim wobec drugiego takiego samego człowieka jak My sami. Sam mam tyle lat co Oni i jest to dla mnie sprawa nie pojęta jak można tak sie zachować !!! I jeszcze do tego wszystkiego Oni nie potrafią wyjaśnić za co go pobili ? To samo stało się u nas tylko że nasz kolega w skutek takiego pobicia został nie całe 3 miesiace pochowany .. Więc przestroga dla wszystkich debili ktorzy podnoszą ręke na drugiego niech wiedzą jakie mogą być skutki uderzenia, pobicia bo dzisiejsza młodzież wogole nie zdaje sobie z tego sprawy poprostu prawo w Polsce jest zbyt łagodne dlatego pełno takich sytuacji..

  OdpowiedzUsuń
 4. podać ich nazwiska do publicznej wiadomości aby napiętnować takie zachowanie może sprawcy na drugi raz zastanowią się nad tym co robią jak ich rodzinę będą wytykać palcami - a swoją drogą takich mamy młodych obywateli jak ich wychowujemy, tak to jest jak rodzice dzieci na dyskoteki wożą - to się później w d....e przewraca

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie