Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Konkurs fotograficzny - WYJAŚNIENIE

źródło: www.tylec.pl
Dochodzą do nas niepokojące informacje, że niektórzy z uczestników jesiennej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez nasz serwis nie mogli dosłać swoich zdjęć na naszą skrzynkę: przygodziceblogspot@gmail.com. Otóż wyjaśniamy, że nasza skrzynka pocztowa jest w stanie przyjąć ogromne listy - nawet do 50 megabajtów. Fakt, że nie mogliście wysłać swoich zdjęć może wynikać z tego, że Wasza skrzynka nie obsługuje tak wielkich plików. Wciąż są skrzynki mailowe, które obsługują listy poniżej 10 megabajtów. Informujemy, że jeśli faktycznie próbowaliście wysłać do nas pakiet ze zdjęciami i się nie udało - powinna powrócić do Was informacja zwrotna zatytułowana "problem z dostarczeniem Twojej wiadomosci / failure notice" (przynajmniej w przypadku kilku popularnych skrzynek pocztowych). Prześlijcie nam tego maila, a w drodze wyjątku i po sprawdzeniu daty wysyłania, zakwalifikujemy również i Wasze prace. Jeśli data nie będzie się zgadzać, niestety nie możemy takich zdjęć przyjąć. Jednocześnie informujemy, że ocena prac przez komisję nieco się z tego powodu przedłuży. Szczegóły podamy na bieżąco. Jak wysłać fotografie? Zobacz poniżej. 
Zasady wysyłania zdjęć:

1. Najlepiej jest wysłać każde zdjęcie pojedynczo lub trzymać się zasady nie przekraczania 10 megabajtów na list. 

2. Jeśli ktoś potrafi może skorzystać z serwisów hostingowych i tam wrzucić zdjęcia. Najlepiej spakować wszystkie fotografie w jeden plik .zip lub .rar. Jak to zrobić? Wrzucamy fotografie do folderu. Klikamy na ikonkę folderu i klikamy prawym klawiszem myszy. Wybieramy opcję "Wyślij do..." - "Skompresowany zip...". Ten plik wysyłamy na serwis hostingowy. 

Lista popularnych serwisów poniżej.

www.chomikuj.pl
www.zshare.net
www.wyslijto.pl

Polecam ostatni. 


UWAGA!!! 

Zdjęcia można wysyłać jedynie po przesłaniu na nasz adres: przygodziceblogspot@gmail.com
informacji zwrotnej o odrzuceniu Waszego maila przy wcześniejszym przesyłaniu. List należy wkleić jako załącznik. 

Komentarze

  1. To w takim razie kiedy dokładnie będą wyniki?

    OdpowiedzUsuń
  2. W poniedziałek spotykamy się, by ocenić Wasze prace. Wtedy podamy szczegóły naszego spotkania, na którym poznacie wyniki.

    Pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie