Najnowszy post

Ostrzeżenie meteorologiczne 3. stopnia

Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia burzami, które mogę powodować realne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia wydano dla naszego regionu. Miejscami może padać grad oraz mogą powstawać trąby powietrzne. Uważajcie na siebie od godziny 15:00 do północy.   

Gmina Przygodzice w białym puchu - zobacz prace [FOTO]

W końcu znalazłem chwilkę, by pokazać wszystkim prace nadesłane na zimową edycję konkursu fotograficznego "Gmina Przygodzice w białym puchu". Nadesłaliście około 45 zdjęć. W sumie mamy 14 zgłoszeń. Mniej niż ostatnio, ale zbytnio nam to nie przeszkadza. Zima w tym roku nie rozpieściła fotografów, mieliście tylko kilka okazji na zrobienie ciekawego zdjęcia. Niektórym się to udało, niektórzy muszą jeszcze trochę popracować przy "pstrykaniu". Na razie ocenę pozostawiam Wam, drodzy czytelnicy. Oto wszystkie zdjęcia nadesłane do nas. Wkrótce ocena prac. Wyniki zostaną ogłoszone 21 marca - w pierwszy dzień wiosny w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Termin może ulec zmianie. Pozdro! Tomek W. 

Komentarze

 1. Ładne są. ;)) Mnie się podoba to całe białe 'Zaginiony staw' ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cierpliwie czekamy na wyniki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszymy się, że z edycji na edycję wzrasta poziom nadsyłanych zdjęć...to cieszy:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego przyjmowane są zgłoszenia które zawierają więcej niż regulaminowe 3 szt. zdjęć??? W konkursie jesiennym też tak było. Należy więc regulamin lekceważyć i zawsze wysyłać więcej!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dotychczas zdarzyła się 1 taka sytuacja i dotyczyła osoby, która nie odniosła sukcesu a więcej zdjęć wysłała przypadkowo. Komisja ocenia przesłane pierwsze 3 fotografie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie denerwujcie się tak, bo złość piękności szkodzi :) !
  Poza tym i tak 1 fotografia uczestnika może odnieść sukces ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatecznie wiadomo już, że ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się w GOK-u, w Przygodzicach na sali sesyjnej 20 marca o godz. 17.00. Na podsumowanie zapraszamy wszystkich autorów zdjęć wraz z rodzinami i znajomymi. Zmiana daty jest spowodowana wyjazdem jednego z członków Jury. Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie