Najnowszy post

Wybory Parlamentarne 2023 - PODSUMOWANIE

Pora na standardowe podsumowanie tegorocznych Wyborów Parlamentarnych w Gminie Przygodzice. Ten post będzie analizą wyników oraz subiektywnym komentarzem do wyborczej sytuacji. W tekście znajdziecie podział na frekwencje i poszczególne komisje wyborcze. 

Pracowite boćki z Przygodzic [FOTO]

Mówi się, że "do trzech razy sztuka". Nie zawsze i nie wszędzie. Para boćków z Przygodzic zaprzeczała temu powiedzieniu już wielokrotnie - choćby rok temu. Dziś Przygoda i Dziedzic doczekały się w gnieździe trzeciego jaja. Sporo się napracowały, co udało nam się podejrzeć całkiem niedawno :) Jajko nr 4 i 5 i ..... czekamy :)

Komentarze

  1. Robert, gdzie są szpaki? Jesteś odpowiedzialny za tę sytuację jako animator przyrody. Na żadnej liście Ciebie nie ma animatorze przyrody. Animatorze odpowiedz, gdzie się podziały szpaki z budynku Twojej byłej szkoły, której byłeś uczniem?
    Czy znowu się zasłonisz tym, że o niczym nie wiedziałeś i wystarczyło tylko zadzwonić, gdy one (szpaki) wołały o ratunek?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zarejestrowanym animatorem i wystarczy dobrze to sprawdzić ale po co się tłumaczyć osobie, która jest mi bardzo dobrze znana. Sprawa szpaków była zgłoszona i pewne jest, ze po zakonczeniu prac bedą nadal wyprowadzac w tym miejscu pisklęta a przeciez nie chodzi o budynek mojej byłej szkoły! Nie długo sobie o tej sprawie porozmawiamy osobiscie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie