Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

"Noc świętojańska w Antoninie" [ZAPOWIEDŹ]

Noc kupalna, kupałą, sobótka czy kupalnocką - tak niegdyś nazywano święto związane z letnim przesileniem, czyli pożegnaniem wiosny, a przywitanie lata. Puszczanie wianków na wodzie, pokaz tańca z ogniem FIRESHOW, zumba oraz inne atrakcje. To wszystko czeka na Was już 30. czerwca (sobota) - gwiazda specjalna wieczoru - uczestniczka programu TVN-u "You Can Dance" - Kinga Mucha !!! Tylko w Antoninie, na corocznej "Nocy świętojańskiej". Dla pełnoletnich uczestników jeszcze coś więcej - słynne imprezy do samego świtu :) Kto kiedyś był, ten wie :) Organizator - Ośrodek Wypoczynkowy "Lido". Zapraszamy! Program i plakat poniżej. Impreza podzielona jest na dwa bloki:

1. Blok rekreacyjno-sportowy 

- zawody wędkarskie o puchar właściciela łowiska
- turniej piłki plażowej o puchar dyrektora GOK
- prezentacja projektu modernizacji ośrodka "LIDO"

2. Blok artystyczny 

- Zespół Pieśni i Tańca "Przygodzice"
- Zespół Śpiewaczy "Baryczanki"
- Kapela "Boćki"
- pokaz aerobiku sportowego
- ZUMBA - bawimy się razem :)
- pokaz tańca towarzyskiego
- Szukanie Kwiatu Paproci o nagrodę dzierżawcy "LIDO"
- Konkurs Winek Świętojański o nagrodę wójta gminy
- występ laureatów konkursu piosenki
- puszczanie wianków Świętojańskich
- pokaz tańca z ogniem "FIRESHOW"
- pokaz sztucznych ogni

POKAZ GWIAZDY 7 EDYCJI PROGRAMU ,,YOU CAN DANCE" KINGI MUCHY WRAZ Z ADAMEM WESOŁOWSKIM

poznajcie nowe oblicze SZPERKA razem z CrunchipS'em który w tym roku 10 lecie pracy ktore przypada właśnie na NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ

od godz. 20.00 zabawa taneczna do białego rana !

Komentarze

  1. Będzie trzeba płacić wstęp ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Laureaci konkursu piosenki? Czy tu chodzi o "Złoty Mikrofonik"? Jeśli tak, to czy zdobywczyni Specjalnej Nagrody Wójta też wystąpi?

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie jesteśmy organizatorami tej imprezy, wszelkie informacje w ośrodku wypoczynkowym "Lido".

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie